Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi esélyem lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem lehet egy válás során a gyerekek felügyeletének kérdésében, ha a párom folyton ellenem hangolja őket?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek a gyerekek? Ha nem vagytok házasok, volt apasági nyilatkozat?

Amúgy a gyerekelhelyezési per végéig ugyanannyit láthatod őket, mint az anya, a teljes szabadidődet velük töltheted.

2012. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 étoile et lune ***** válasza:

Szerintem a kérdező nő, szóval nem az anyától kell féltenie a gyerekeket.

Hogyan hangolja ellened a gyerekeket? Az én szüleim akkor váltak, amikor 6-7 éves voltam, senki nem kérdezte, kinél akarok maradni. Az dönti el, ki ellen vannak súlyosabb érvek, a gyerekeket nem kérdezik nagyon, nekem igazából fel se tűnt az egész válóperesdi. Szóval ha jó anya vagy, van munkád, nincsenek régebbi ügyeid a rendőrséggel, simán van esélyed rá, hogy nálad maradjanak a kölykök. Persze ha a pasi is jó apa, van munkája és nincs büntetett előélete vagy ilyesmi, akkor majd jöhet a gyerekeknek a két hét itt, két hét ott verzió - vagy ilyesmi. Ha a gyerekeid meg elmúltak 14 évesek, eldönthetik, kivel akarnak maradni.

Na de azért a gyerekek sunyi népség, vidd el őket fagyizni, beszélgess velük többet, fektesd le őket, szeretgesd őket, nevess velük és mosolyogj rájuk sokat ŐSZINTÉN, és akkor nem fognak átállni a rossz oldalra. :)

2012. febr. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anyánál maradnak, ha nincs vele súlyos gond.
2012. febr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Igen én az anya vagyok. Gyerekek 8 és 4 évesek. A párommal házasok vagyunk és én őt egyébként nagyon jó apának tartom, csak az az érzésem, hogy amíg én főzök mosok takarítok ő meg csak játszik velük és ráér órákat fürdőzni velük este, meg velük együtt mesét nézni, én kirekesztődöm, és ezért inkább apásabbak, mert ő JÁTSZIK velük. Neki van rá ideje. Egyébként óriási lakáshitelünk van ezért sem megy könnyen a válás elindítása, és mindketten munkahellyel rendelkezők vagyunk és büntetlenek hála istennek.

2012. febr. 16. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem, konkrétan ellened neveli a gyerekeket, vagy pedig csak játszik velük, és a nemszeretem dolgok rád hárulnak? Mert azért a kettő nem ugyanaz. 4 és 8 éves gyerekeket igazából érdemben nem kérdeznek meg, hogy kinél akarnak élni. Tehát ha jó anya vagy és rendezettek a körülményeid, akkor szerintem nincs miért aggódnod.
2012. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Másik: ne haragudj, hogy ezt mondom, de azért ezt elszúrtad. Ha mindketten dolgoztok, miért van az, hogy csak te egyedül vezeted a háztartást? Már nem a középkorban élünk, egy férfinak sem törik el a keze, ha megfogja a porszívót néhanapján. A gyerekekkel pedig játszani is kell, inkább néha szaladjon egy kicsit a lakás, minthogy erre ne legyen idő. Hipp-hopp felnőnek, ne szalaszd el ezeket az értékes éveket.
2012. febr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen persze játszik velük, de közben az a legbántóbb, hogy amit az elején megbeszéltünk, hogy ezt vagy azt nem fogjuk engedni majd a gyerkőcöknek és én tartom is magam hozzá, ő biztos rákontráz és megengedi. Apróságok, de a törpék hamar leszűrik, hogy apánál ezt is meg ezt is lehet anya meg mindig mindent tilt. Pl.: villát csak lefelé tartunk, kályha előtt nem szaladgálunk. Persze sokat nyelek és próbálok nem a rosszra gondolni a gyermekeim miatt csak nagyon nehéz.

Egyébként köszönöm a tanácsokat hasznosak.

2012. febr. 26. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!