Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy oldjuk meg a láthatást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjuk meg a láthatást?

Figyelt kérdés
1,5 éves kislányom apukájával rengeteget veszekszünk, ezért megegyeztünk, hogy én a picivel visszaköltözök a szüleimhez, csak az a "gond", hogy így a távolság (300km) miatt nem tudom, hogy tudnánk megoldani a gyerkőc láthatását. Ahhoz még túl pici, hogy odaadjam neki ott alvásra. Az ide-oda utazgatás meg elég költséges, hajlandó vagyok belemenni abba, hogy így akkor kevesebb tartásdíjat ad, vagy csak jelképeset, de akkor ha jön mennyi időre jöhet?! Hol aludjon? Hagyjam őket kettesben vagy én is legyek ott, nem beszélve arról, hogy milyen gyakran jöhetne?? Anyagilag azért ez elég terhelő, főleg hitelek mellett. Teljesen tanácstalan vagyok. Valakinek van hasonló tapasztalata? Biztos nem mi vagyunk az egyetlen szülők akik távol költöznek egymástól...

2012. febr. 17. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ha egyébként megbizható valakinek tartod, akkor esetleg meg lehetne kérni ismeröst a te lakhelyeden, hogy egy éjszakára fogadják be, vagy a legrosszabb esetben szobát bérelni neki fizetövendég-szolgálatnál vagy hasonló helyen.
2012. febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

talán ha keveset találkoztok, nem fogtok veszekedni annyit.

hadd menjen, amennyi időre akar, gondolom nem lesz ott napokig - ha ezt az időt a gyerekkel tölti. neki is fontos hogy megtanuljon apa lenni, és hogy a gyereknek legyen apja.


kalkuláld ki a heti útiköltséget, és vond le a tartásdíjból az korrekt.


szerintem olyan 3éves korától már elviheti az apja simán. de addigra, ha elég időt tölt a picivel, úgyis megtanulja hogyan kell vele bánni.


30N

2012. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%

Ha látni akarja oldja meg,ez nem a te gondod.

neked biztositani kell ha megy a gyerekért,ne legyen ennek akadálya.

2012. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

utolsó. nincs igazad. először is nagyon ritka az olyan mint a kérdező. végre egy anyuka aki nem azon töri a fejét, hogy hogyan kerülhetne minél messzebb apukától.


nagyon jó volt ilyet olvasni hogy a kérdező hajlandó a kompromisszumokra. Le a kalappal a kérdező előtt. :)


Kérdésre válaszolva. azt a felet terheli a láthatás költsége aki elköltözött. Ezt nem lehet a másikra hárítani mert a másik jelen helyzetben nem tehet arról, hogy 300 km-re költözött a gyermeke.


szerintem mindenképpen beszéld meg az apukával. nagyon korrekt dolognak tartom a fele-fele arányt.

bár olyan pici még a kislány hogy valóban nem tudom ez esetben mi a gyakorlat. 300 km-t utazik apuka hogy lássa pár óra gyermeket? talán egy ügyvédet meglehetne kérdezni hogy erre mi a bírói gyakorlat.

2012. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!