Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan szabályozzák a láthatást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabályozzák a láthatást?

Figyelt kérdés
2 éves múlt a kislányunk és rosszul vagyok a tudattól,hogy egy 19 éves kislány "nevelgesse" a gyermekemet akár 1 napig is.
2011. jún. 21. 13:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
És a férfi akitől a gyereked van , ő hány éves? Mert ha ő is 19 akkor egykutya:))
2011. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem,39 éves
2011. jún. 21. 13:34
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
A 19 éves lány nem fogja nevelgetni, ne aggódj. Szerintem ott se lesz. Én 23 éves vagyok, voltam olyan helyzetben, amiből ilyesmi alakulhatott volna ki, én biztos, hogy nem lettem volna velük, amikor a kicsi az apjánál van. Egyrészt mert, akkor foglalkozzon a lányával, másrészt, mert -bocsánat- nem nagyon érdekelt a gyerek...
2011. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%
2011. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinteségedet!!Sajnos ez itt nem így lesz.Igazából az apja se tud mit kezdeni vele.A jogszabályozás mit mond?
2011. jún. 21. 13:41
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Ne aggódj,az apja fogja nevelgetni
2011. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék nem akarom eltiltani az apjától de az előző házasságából született gyerekekkel is komoly gondok vannak(egészségügyi is).Egyszerűen féltem a lányomat.
2011. jún. 21. 13:46
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

Jogi oldalról:

Amit a bíróság megítél, annyi láthatás illeti meg az apát.

Amíg nincs bírósági ítélet ugyanannyi joga van a gyermekhez az apának, mint az anyának.

Általában 2 hetente egy hétvégét (pl. szombat 9-től, vasárnap 18-ig) szoktak megítélni a különélő szülőnek, ami azt jelenti, hogy erre az időre elviheti magával a gyereket. Mivel a kicsi még nem töltötte be a 3. életévét ezért, annyit kérhetsz, hogy éjszakára hozza haza, de az elvitelt, ha nincs nyomós okod nem tiltathatod meg. Ha a kicsi elmúlt 3 éves, már ott is aludhat, nem kérheted, hogy vigye haza, hacsak nincs nyomós okod. A 19 éves barátnő pedi nem ilyen ok.


Személyes véleményem (nem bántani szertnélek, ne érts félre):

Mindegy mi miatt mentetek szét az apukával, a gyermeknek (hacsak nem drogos vagy alkoholista) az apjára is szüksége van. Ha a barátnővel ellenséges vagy, az apukával is romlik a viszonyotok, melyet a gyerek fog megszenvedni. Nem kell szeretni az új társat, legyél vele "semleges", ha köszön köszönj és kb ennyi.

Kívánom, hogy legyen "sima" válás.

Üdv.

2011. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nagyban hozzájárult,hogy a két gyerek 12 18 nem szobatiszta.Ezen én sem tudtam már változtatni segítség hiányában.Ez elég ok az aggodalomra?
2011. jún. 21. 14:01
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

Ha ennyire gáz volt a helyzet, akkor miért szültél neki gyereket? Felteszem nem utólag derült ki, hogy nem szobatiszták.

Egyébként én sem foglalkoznék más gyerekével. Szóval nem hiszem,hogy a lány ott lesz. Egyébként miért zavarna? Egy 19 éves ember már el tud látni egy kisgyereket.

2011. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!