Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mitől függ az, hogy gyermekelh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ az, hogy gyermekelhelyezéskor a bíróság által kirendelt szakorvos pl.10 perc alatt vagy több óra alatt vizsgál meg egy személyt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mielőbb le akarja tudni a vizsgálatot. Nem érdekli a gyerek sorosa.
2012. febr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem na de akkor egy ilyen szakvéleményt akár egyik akár másik fél de megis támadhat. aki igazán lelkiismeretes szülő, és igazán kiszeretné deríteni, hogy mi is zajlik egy gyermekben, hol szeretne élni ezek után, stb. az nem fog belenyugodni egy 10 perces vizsgálatba.


Tehát miért ér meg egy szakembernek, hogy megfellebbezik a munkáját, mintegy utava arra, hogy csapnvalóan teljesített abban a 10 percben.

2012. febr. 21. 10:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert a többség tesz rá, és úgyse fordul máshoz. Néha meg annyira tiszta az ügy, hogy fölösleges órákig pepecselni vele.
2012. febr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Két lányom van, akiket felügyeletem alá helyeztek még tavaly decemberben, miután az iskolájuk eljárást indított az édesanyjuk ellen bántalmazás miatt. 3 éves váltunk el és neki ítélték a lányokat. Nekem láthatási jogom volt + a szünetek fele.


A lányaimat alá kellett vetni pszichológiai vizsgálatnak, mert szinte semmiről sem akartak beszélni, ami az édesanyjukkal kapcsolatos volt.

A kisebbiket 2 órán keresztül "faggatták", a nagyobbik pedig 20 perc után sírva jött ki.

Bekérték a lányok rajzait tőlem is és az iskolától is. Tanáraik véleményét, mindenkit meghallgattak.


A volt feleségem ügyvédje nem fellebbezett fel, eléggé világos volt az ügy. Mondhatni .. annyi ember nem tévedhet!


Egyébként hozzánk egy 40 év körüli fiatalos hölgyet rendelt ki a bíróság vizsgálatra. A tárgyalás második részében pedig mind a két lányom otthoni (nálam lévők) és az iskolai rajzokat is kielemezte. A tárgyaláson a lányok nem akartak részt venni, édesanyámék vigyáztak rájuk.

2012. febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10 perc? Mi fél napot ott voltunk. Min. 1 óra volt személyenként (anya, apa, 3 gyerek, élettárs). 10 perc alatt semmi nem derül ki.
2012. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Akkor most egy kicsit megnyugodtam, hogy azért nagy átlagban igenis órákon át tart egy ilyen vizsgálat. Én is ebben bízom, mert 10 perc az arra sem lenne elég, hogy felvegye az orvos az adatokat stb. Pláne egy befolyásolás, elidegenítés felderítésére főleg nem lenne elég az a 10 perc. Már nagyon várom, hogy túl legyünk rajta, mert már szeretném látni/hallani, hogy egy szakember hogyan vélekedik a nálunk kialakult helyzetről. (édesanyuka dolgairól, és gyermekek lelki állapotáról)
2012. febr. 22. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!