Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ki volt mar ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt mar ilyen helyzetben? Vagy ki tapasztalt a környezeteben ilyesmit? Mi a jelenlegi allapot? A parom volt felesegeröl van szo, a gyerekekröl, a paromrol es rolam.

Figyelt kérdés
Nagy szerelem a mienk, megsem lehet felhötlen, mert a paromnak hianyoznak a gyerköcei, amit maximalisan meg is ertek. Ezzel meg együtt tudnank elni, ha amugy minden rendben menne. A volt feleseg, akivel, bar tavaly ota együtt elek a parommal, semmifele kontaktom nem volt, egy Hello nem hagyja el a szajat, amikor a mi hazunk ajtaja elött all es raköszönök. Ahol anno ö meg a parom lakott, de onnan szelsebesen elköltözött tavaly, mikor en összebutoroztam a parommal. Persze gyülöl, ez nem is zavar. Elmeletileg miattam lett vege a kapcsolatuknak, gyakorlatilag pedig azert, mert csak a "gyerekeknek elt", es akarmit tett a parom, ra se bagozott, csak flegmazott, es labtörlökent kezelte, holott anno szerelemböl hazasodtak. A paromnak rossz a gyomra, erre csak zacskos kajat kapott, ha kapott, a gyerekek szinten csak mükajat esznek, igazabol nem törödik senkivel, csak magaval, manipulalja es kisajatitani akarja a körülötte levöket. Amikor a parom bejelentette, hogy elhagyja, csak az erdekelte, hogy fenn tudja tartani az eletszinvonalat. Ami eleg magas. Engem gyülöl, mert "elvettem a ferjet", a legnagyobb lany, 11 eves, retteg tölem, es gyülöl, pedig sosem talalkoztunk. A ket kisebb befolyas alatt van, az egyik 6 a masik 8 eves, szeretik az apjukat, engem is megszerettek, nyakamba ugranak, meg ölelgetnek legtöbbször, ha jönnek, de van, hogy olyan gyülölet es ironia jön a 6 evesböl iranyomba, hogy azonnal tudom, ez nem a mi kettönk kapcsolataval kapcsolatos, hanem az anyja es a nagyobbik növere viszonyulasarol iranyomba van szo. Parom igyekszik jo apa lenni arra a keves idöre, amit együtt van a gyerekekkel, mindennap hivja öket telefonon, amikor lehet, meglatogatja öket, rendesen fizet mindent, rossz szot nem szol az anyjukrol nekik, hozzateszem, en sem. A nö kiköteseket tesz: Ha en itt es ott megjelenek, akkor a legnagyobb lany nem megy el. Amikor a hazat eladta a paromnak, akkor ki akarta kötni, hogy sosem lehet a haz a nevemen, mindent a gyerekek kell, hogy kapjanak. A gyerekek elött hülye ribancnak hiv, ami leginkabb ra lenne lassan jellemzö. :/ A hazban, ahol most lakunk, fiatalkori kepeket hagyott ott magarol fürdöruhaban, meg esküvöi kacatokat, üdvözlökartyakat. Paromat annyira nem hatja meg az egesz, de engem rohadtul zavar. Olyan erzesem van, mintha ugy akarna visszakapni a paromat, hogy engem modszeresen ki akar iktatni. Paranoias vagyok? Voltatok mar ilyen helyzetben, vagy lattatok mar hasonlot? Minden tanacsra, velemenyre nyitott vagyok. Köszönöm.
2012. febr. 6. 12:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Hasonlóan áskálódó volt nálunk is az exnej, bár nem volt közöm a válásukhoz. Egyszerűen nem reagáltam a provokációkra és egy idő után megunta.
2012. febr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Megunja egy idő után, ha a párod amúgy tesz rá magasról. Legkésőbb kettőtök esküvőjével ez véget ér. Az otthagyott kacatait meg kukába/tűzre, nem szabad hagyni, hogy a múlt rátok telepedjen ilyen módon, tiszta lappal kell indulnotok.


A gyerekeket sem tilthatja tőled, de a befolyásolás ellen sajnos nem lehet mit tenni. A gyerekeket szóval nem szabad győzködni, mert az anyjuknak fognak úgyis hinni, viszont ha példát mutattok az életetekkel, egy idő után ők is látják, mi az igazság. Viselkedjetek velük szeretettel, természetesen, és ha lehet, kerüljétek az anyukát mint témát. Főzz nekik finom, természetes ételeket, foglalkozzatok-játsszatok velük! A kicsik még befogadóak, velük könnyebb lesz. A 11 éves tőletek függetlenül is nehéz korban van, világutáló kiskamaszkora elején áll, sajnos semmi esélyed, ha eddig nem volt... Ha majd eszéhez tér 15-16 évesen, lesznek saját gondolatai is a világról, s nem csak az anyukája szemén keresztül látja azt, lehet, hogy saját magától lesz kíváncsi arra, milyen is vagy valójában.


Sok-sok türelemmel és szeretettel kell ezen túllépnetek, s ha igazán jó a kapcsolatotok, a viták ellenére is együtt maradtok! :)

2012. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Elsö: Nincs mire reagalnom sajnos, mert semmifele direkt kommunikacio nincs, ezert nem is reagalok. Inkabb az zavar, hogy allandoan arra hegyezi ki a szituaciot, hogy a parom valasszon ki a fontosabb, en, vagy a gyerekek. Ezt eleg aljasnak tartom, nem ugyanaz a ket kategoria.


Masodik valaszolo: Köszönöm a biztatast, igazad van, szeretettel es türelemmel barmit el lehet erni. A nö cuccai meg itt figyelnek nekem, de sztem fogom magam mindjart es összepakolok. Eddig azert nem tettem, mert nem akartam a gonosz uj nö lenni, aki nem tiszteli a parja multjat, de azt hiszem, van köztes megoldas. Összepakolok, elszigetelek, es a parom meg valogasson, amikor van kedve, mit akar megörizni, de legalabb nem kell a kacatokat kerülgetnem.

A 11 eves lany: megertem öt, en is igy reagalnek, attol felek, hogy a paromnak nehezebb ezt feldolgozni, hogy a gyerek latni sem akarja, beszelni sem akar vele, ha együtt van velem.

Az anyanak elkelne egy kis mentalis segitseg, mert amit csinal, azzal nemcsak nekem art, hanem a gyerekeinek is. A ket kicsi pl. ha nalunk van, es hazamegy, az anya es a nagyteso nem hagyja öket meselni, mondvan, ami itt törtenik, az öket nem erdekli. Kiv. ha vmit hibazunk szerintük. Kemeny dio, de szeretem a paromat, jobban, mint barkit az eletemben, ezert is költöztem 1000 km-re Mo-rol.

2012. febr. 6. 15:24
 4/20 anonim ***** válasza:
11%
TE! Egy 3 gyerekes, nagycsaládos apát kiszakítottál a családból?! Hogy mersz még írni ide?! Azért, mert az anyának nem volt idje 3 kicsi mellett apucira? Akkora egy sz.métláda vagy, hogy jaj, mindent megérdemelsz. Többet is ennél, bőven. Én belédállítanám a kisbaltát, úgyhogy csókolj kezet a feleségnek! Tudod te, mit jelent 3 gyerekkel egyedül maradni? Remélem megtudod! B.ta L.ba.
2012. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
6%
Baromi nagy szerelem lehet egy ekkora empátia, értelmi 0 nővel! És az apa sem jobb. Annyira hiányoznak a gyerekei, hogy otthagyta őket, mert túl sokat foglalkozott velük a feleség? Jóóó.Tudod mit kéne tenned? Húzd le magad a wc-be :D
2012. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszi a velemenyeket.

Esetleg, ha valakinek epitö es nem fröcsögö velemenye van, arra inkabb kivancsi vagyok. Utobbival nem tudok mit kezdeni. Köszönöm.

2012. febr. 6. 16:08
 7/20 anonim ***** válasza:
9%

Pedig reméltem, hogy ez fake.

Hát úgy látszik, ilyen is van. Mit vársz, anyuka kedves lesz és megértő?! Egy életre egyedül marad, munkája sem lesz könnyen, a gyerekei ebben az egészben tönkremennek. Majd megszeret? A kicsi gyerekek egyenlőre azt látják, hogy otthon anyu szomorú, itt meg van egy vidám néni, persze,örülnek. De nőnek ők is, és meg fogják érteni, ki vagy te... Bár gondolom ami téged érdekel az annyi: gyerektartás, palid örökségének nagy része úszik. A gyerekláthatást gondolom hamarosan hanyagolni fogja... Azért meglesz ennek a böjtje.

2012. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom mi értelme ismeretlenül ítélkeznetek, ráadásul ilyen alpári módon. Ha az anyuka ilyen rosszindulatú, és tényleg leszarta a férjét (nem tudhatjuk, milyen volt a házasságuk), akkor minek kellett volna együtt maradniuk? Oké, hogy három gyerekkel egyedül maradt, de ha magának köszönheti? Lehet, hogy tényleg nem szerette és tisztelte a férjét, és csak a pénzére volt szüksége, meg csak azért szült eleve három gyereket, hogy bebiztosítsa magát, aztán meg azt tegyen, amit akar.

Nem ismerjük egyik szereplőt sem, meg hogy mit tettek, úgyhogy korrekt véleményt sem írhatunk. Az egyik válaszadó már szépen leírta, mit tegyél, szerintem ahhoz tartsd magad, és ne menj bele semmilyen undorító egymásra köpködős vitába, semmi értelme. Csak párod is tartson ki melletted.

2012. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és oké, hogy "szegény" három gyerekkel együtt maradt, de jobb lenne azoknak a gyerekeknek egy rossz házasságban felnőni? Nagyon nem.

Az én anyám is azért nem vált el időben, mert félt, hogy nem élünk meg hármasban apa nélkül, hááááát, azóta is nyögjük a lelki következményeket.

2012. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
*egyedül maradt, bocsi
2012. febr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!