Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem tudom mit csináljak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak! Költözzek vagy ne?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 10:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Költözz!
2012. márc. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Költözz! Le kell válni..
2012. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Van egy három éves elmult kisfiam! 8 éve vagyok házasságban a férjemmel de a nyolc év alatt nem tekintett engem nőnek nem adott meg nekem mindent 1*sem vette észre hogy valami nem stimmel a gyerekünkkel nem nagyon foglalkozik. Én ugy gondolom hogy egy házasságban nem az a lényeg hogy szex legyen hanem törödés is és most arra a pontra jutottam hogy ELKÖLTÖZÖK tölle dolgozni nem enged mert biztos azért megyek dolgozni mert ba..ni akarok Kérlek segítsetek!!!!!!
2012. márc. 11. 10:35
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha van hová menned pénz nélkül, egy kicsi gyerekkel, akkor költözz.
2012. márc. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni azért nem enged, hogy tőle függjél egész életedben. Keress munkát, gyűjts egy kis pénzt, hogy ha lépni akarsz ne kelljen kényszerből mellette maradnod. Aki ilyen primitív, hogy szerinte a b@szásról szól az élet, azzal nem lehet ember módon élni.
2012. márc. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%

"dolgozni nem enged mert biztos azért megyek dolgozni mert ba..ni akarok"

Te azt írtad, hogy nem fontos, hogy legyen a kapcsolatban szex. De ezek szerint nincs is, ha ilyen megfordul a férjed fejében.

Én nem tudnék olyan kapcsolatot elviselni, ahol nincs szex, mert az már legfeljebb lakótársi kapcsolat. Szerintem te már csak cselédnek kellesz a férjednek. Attól fél, hogy ha elmész, nem lesz aki kiszolgálja. Én amondó vagyok, hogyha van lehetőséged dolgozni, és külön menni, akkor tedd meg. Lehet, hogy megpróbál megváltozni. Azt csak te tudhatod, hogy akkor adsz-e neki még egy esélyt. De szerintem nem fog megváltozni. Ha a gyerek miatt maradnál, akkor ne tedd, azt rosszabb lesz neki elviselni, hogy a szülei között állandó a feszültség.

2012. márc. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nagyon sokk a megválaszolatlan kérdés bennem!! :((
2012. márc. 11. 11:02
 8/23 anonim ***** válasza:
A férjeddel kapcsolatban, vagy azzal kapcsolatban, hogy vajon egyedül is menne-e?
2012. márc. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Mind kettővel kapcsolatban de leginkább hogy egyedül menne e!!
2012. márc. 11. 11:04
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha attól félsz, hogy egyedül nem fog menni. Akkor csak abban az esetben vágj bele, ha már biztosan van hová menned, és van munkád is. Tudom, hogy ez egyszerűen hangzik, pedig nagyon nem az. De akkor fog menni. Esetleg családi, baráti segítségre számíthatsz?
2012. márc. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!