Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apukák, akiknek nem az övüké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukák, akiknek nem az övüké a közösen nevelt gyerek válás után a gyerekkel tartják még a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Mikor összejöttünk 1 hónap után kiderült hogy terhes vagyok. Nem voltam 100%ig biztos abban hogy a férjemé(akkor még nem voltunk házasok) a gyerek,ezt mondtam is neki hogy mi van ha az előző kapcsolatomból vagyok terhes.

Egy hét telt el azután hogy én kiléptem az előző kapcsolatomból,még az utolsó héten volt egy utolsó szex is,amivel lezártuk a kapcsolatunk. Én egy héttel később összejöttem a jelenlegi párommal aki most a férjem. A legelső találkozásunkkor volt szex is.

tehát nem voltam benn olyan biztos hogy tőle vagyok terhes,de őt ez nem érdekelte. Azt mondta együtt vagyunk,most vagyok terhes vállalja hogy esetleg nem az övé,szeretni fogja mert nem attól leszünk egy család hogy az ő vére folyik a gyerekben vagy sem. Összeházasodtunk,boldogok voltunk.

7 éve vagyunk együtt,azonban annyira elhidegültünk egymástól hogy férjemnek már van valakije akivel ismerkedik is. Közös döntés a válás végül is.

Csak félek hogy eldurvulnak majd a dolgok és férjem dns-t meg mindent akar. A gyerek nem tudja h nem biztos hogy az apja az apja. Ő egyébként egy az egyben a nagypapámat formázza,az én családomra ütött.

Nem szeretném hogy az egésznek a gyerek igya meg a levét. Ha lemondok a gyerektartásról,akkor még az apja vajon fogja látogatni? Most még egy lakásban lakunk,foglalkozik a gyerekkel. Kérdeztem tőle hogy mi lesz későbbiekben a gyerekkel,azt mondja nem tudja,tőlem kérdezi hogyan legyen. Hát én sem tudom.


2012. márc. 18. 18:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Csináljátok meg a dns tesztet a gyerek tudta nélkül.

Ha ez a férjedet megnyugtatja...

2012. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igazából félek is megcsináltatni,mert mi van ha tényleg nem az övé? A gyerek őt tekinti apjának,és a férjem is szereti sajátjaként. Félek ha kiderül hogy nem az övé semmibe fogja nézni. Én lemondanék mindenről csakhogy a gyerek ne sérüljön.
2012. márc. 18. 18:44
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Attól, hogy nem kapsz gyt-t, még a férjed lemondhat a gyerekről és akkor a gyerek ugyanúgy sérül!
2012. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Ilyenkor nincs valami törvény ami a védi a gyereket?

Olyan érzésem van,hogy lesznek itt még itt durva dolgok

2012. márc. 18. 18:58
 5/21 mus musculus ***** válasza:

Ugyan már, ha valóban olyan erős a köztük lévő kötelék, nem szakíthatja el holmi papír. Ha viszont mégsem szereti sajátjaként, nem kell papír ahhoz, hogy tojjon a fejére.

Szerintem az a legtisztább, ha megcsináltatjátok a tesztet, bár én már rég megtettem volna a helyetekben. Attól, hogy a gyereknek kényelmes közeget akartok/akartatok teremteni, ti még tudhatjátok/tudhattátok volna az igazat.

2012. márc. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan nem mondhatsz le a gyerektartásról, mert az nem a tied, nem te kapod, hanem a gyerek. Az ő tulajdonát nem mondhatod le.


Másrészt: hogy függ össze?

2012. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 mus musculus ***** válasza:
Milyen törvényre gondolsz?
2012. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

Te tetted fel a másik hasonló kérdést is?

Kissé összecsengenek...

2012. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod lesznek gondok?Az a gyerek az ő szeme előtt nődögélt.vannak közös élményeik szeretik egymást.Attól,hogy ti elváltok a gyereket szeretni fogja még akkor is ha nem az övé.Sokat számít születése óta az élete része..
2012. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
nem tudom,csak úgy érzem hogy el fog durvulni eza válás
2012. márc. 18. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!