Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van olyan elvált anyuka, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan elvált anyuka, aki meg van elégedve a gyerektartás összegével?

Figyelt kérdés

Csak érdeklődöm, hogy mekkora az az összeg, amivel egy átlagos anyuka elégedett lenne?


Reális összegeket írjatok. Köszi


2012. márc. 23. 15:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Az átlagod anyuka a duplájával lenne elégedett,mint amennyit az apuka keres összesen.
2012. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 iricc ***** válasza:
86%
Mi havi 100ezret fizetünk 2 gyerek után, ez egy közösen megállapított összeg, + az exfeleségnél maradt a tehermentes soktízmilliós ház.
2012. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

20%-ot ítéltek meg, de mivel a volt férjem jól keres, ez 50 ezer forint.


Elégedett vagyok vele, mert tudom, hogy sokan ennél jóval kevesebbet kapnak több gyerekre (nekem csak egy fiam van), ráadásul az apja nem garasoskodik, szóval hajlandó beszállni a táborokba, egyéb felmerülő költségekbe felesben.

2012. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz!
2012. márc. 23. 15:26
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A reális összeg a fizetés X százaléka, ha jól tudom. Most mondhatom hogy anyukám 80 ezret kapott fejenként (én & testvérem), és ezzel ő elégedett volt, de ez máshol nem lesz reális összeg ahol kevesebbet keres az apuka, neki is élnie kell azért valamiből.
2012. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Egy gyerekre 15% jut. (páromnál ez 15 ezret jelent, de ő 20at fizet).

Anyuka elégedetlen. Persze ha a gyereket a párom nevelné, anyuka hogyan rakna félre 78 ezer ft-ból 20at, amikor csak az albérlet rezsivel együtt 50?

2012. márc. 23. 15:31
 7/16 A kérdező kommentje:
hülyeséget írtam, egy gyerekre 20% jut.
2012. márc. 23. 15:37
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Férjem 50-et fizet: 30at nekem kézbe, 20at számlára ami a gyerek nevén van. Az a megállapodásunk, hogy ha én elveszítem a munkámat vagy rosszabban keresek, akkor a teljes összeget én kapom.

Az első kb 6 hónapban nem fizetett, mert ebből a pénzből alakított ki egy szobát a lányunknak a szülei házában.

7 éves a lányunk, 4 éve váltunk el, van két majdnem azonos korú kisöccse :-))

2012. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
15600Ft-t fizetek,ennyi a fizetésem 20 %-a. van mikor többre jön ki ez az összeg. Az anyukának természetesen nem tetszik,emeltetni akarja minimum 20 ezerre. De ha megfeszülök se tudok többet fizetni ezt nem bírja megérteni
2012. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Én havi 100 ezret kapok egy kislány után.

A volt férjemnek nagyon jól megy az utóbbi pár évben. Kérhetnék többet is, de nem vagyok telhetetlen. Teljesen elégedett vagyok vele! Mellette még rengeteg mindenbe beszáll, sok mindent megvesz a kislánynak. Meg tudom, hogy bármiben számíthatok rá. Annak ellenére, hogy elváltunk nagyon jó kapcsolatban vagyunk.


Így szerencsére a fizetésemmel kiegészítve egyedülálló anyaként is mindent megtudok adni a kislányomnak és nem kell semmiben hiányt szenvednie:)

2012. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!