Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Házasság felbontás mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság felbontás mikor emelkedik jogerőre? Lehet ellene fellebbezni?

Figyelt kérdés
5 nappal ezelőtt kimondták a válást. Én voltam a felperes. Gyáva voltam visszalépni, azt mondani az ügyvédnek, hogy kérjünk halasztást, mert nem vagyok biztos a döntésemben. Férjem utolsó pillanatig bízott benne, hogy meggondolom magam, de ő sem ellenkezett a tárgyaláson, sodródtunk az eseményekkel. Fel lehet lebbezni vagy nem ellene? Az én ügyvédem ott lemondott a fellebbezési jogáról ill. az enyémről?

2012. ápr. 8. 18:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Játszunk el a gondolattal, hogy nem lehet már tenni semmit, és jogerős az ítélet. Ha ennyire vissza akartok lépni, és úgy érzitek, hogy mégis van még közös jövőtök, akkor házasodjatok újra össze. :) Az is csak egy papír ami kimondta a válást, ne foglalkozzatok vele, kezdjétek előlről a dolgokat. Sok sikert.
2012. ápr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam mondani - nem teljesen mindegy, hogy jogerős-e? Max újra összeházasodtok, semmi sem tiltja...
2012. ápr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!