Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha elváltak a szülők, és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elváltak a szülők, és az apuka küldi a gy. Tartást, attól még az orvos, gyógyszerek felének kifizetésére kötelezhető?

Figyelt kérdés
Ha igen,h kérjem el tőle?Nem lehet vele beszélni...mikor felhívtam,hétvégén,h mi történt a kislánnyal,annyit mondott "Mit csináljak vele,old meg"Sajna szombaton magánrendelésre kellett futnunk délután,felszúrták a fülét,és összesen 10000ft-ba volt(Út,orvos,vigaszdíj),ma ismét megyünk,az út orvos,ismét 6ezer forint lesz...az ex anyós meg szinte leszidott minek vigaszdíj a kislánynak...

2012. ápr. 24. 13:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelezhető, ezért is fizet gyerektartást.

Azt pedig tegyük hozzá, hogy mivel nem felügyeleti joga van jogszerűen nem is viheti orvoshoz, csak sürgősségi esetben. Sajnos nem minden orvos fogadta volna, mondván neki csak láthatási joga van. Tapasztalat.

2012. ápr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem. Hogy a bánatban lehet, hogy elváltatok, de nincs végzés semmiről??

A válásnak pont ez a lényege, szabályozzák a jogokat, kötelezettségeket. Nem keversz véletlenül valamit?

2012. ápr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
KEdves utolsó!Erről eddig nem is tudtam :O Sürgősségi eset volt,mert rendelési időn kívül fogadtak minket,és ez az egy orvos volt aki azt mondta indulhatunk is.....és egyből fül felszúrás lett....semmi előzménye nem volt a gyulladásnak :(
2012. ápr. 24. 14:11
 14/27 A kérdező kommentje:
Nem voltunk megházasodva,csak így fogalmaztam...élettársak voltunk....bocsi,emiatt tényleg félreértelmezhető volt a kérdés!
2012. ápr. 24. 14:13
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ő gyermeke, akkor házasságtól függetlenül is kell, hogy legyen megállapított tartásdíj. Ha te nem kérted, akkor nagyon buta vagy, ne haragudj.
2012. ápr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Ex anyóssal állapodtunk meg,mert ha ő nincs,akk a gyerekek egy fillért se kapnának látnak...az apja cégénél kamionozik,mden papír okosan van .,csinálva...és a gyerek az ex anyós nélkül nem is ismernék az apjukat!3 hónapja vette vissza az ex anyós a gy.tartást,mert végül is ő küldi az apa nevébe,azzal az indokkal vette vissza h én nem gondolok a jövőjükre,majd ő fog...de a fiának ettől nem lett kevesebb,sőt nekem se,csak a gyerekeknek.....(pluszba a fiának fizetik a rezsit,a házát,tankolásait,tel.számláit...az unokák meg semmit....a kisebbik havi 1 csomag pelust kap...ennyi)
2012. ápr. 24. 14:19
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hülyeséget kérdezek, de mi az a vigaszdíj?
2012. ápr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Egy 1500ft-os tescos baba volt,mert odamentem be a gyógyszertárba!
2012. ápr. 24. 14:29
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, értem, csak én nem ismertem így:) Figyelj elég lett volna neki valami olcsóbb is, ha rosszul álltok anyagilag, csoki, nyalóka stb.

Elég szemét a férjed, mert a leírtak alapján arra következtetek, hogy lehet ő le se sza.rná a gyerekét,ha exanyósod nem vinné.

2012. ápr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Még ex anyós,nem vitte,a lánya felé 8 hónapig nem nézett,a fia felé egy másik alkalommal pedig 4 hónapig....
2012. ápr. 24. 14:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!