Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan váljanak el a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan váljanak el a szüleim ilyen körülmények között normálisan?

Figyelt kérdés
szal szüleim sokat vitáznak meg veszekednek és anyám már nem bírja ugyhogy elfogunk költözni apámtól, de anyám is meg én is attól tartunk hogy utánunk fog jönni és majd ottt fog velünk balhézni, mit tehetnénk hogy normálisan különváljunk?

2012. ápr. 30. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
távol tartási végzés
2012. ápr. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem kell neki megmondani, hogy hova költöztök....csak minden szó nélkül lelépni....
2012. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
és milyen alapon kapnának végzést?
2012. ápr. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Nekem is most akarnak elválni a szüleim, csak nálunk az a helyzet, hogy apám teljesen lesza*ja, hogy mi lesz velünk. Ha utánatok megy, és esetleg megfenyeget, vagy bármit csinál, jelentsd fel VAGY menj neki...nem érdekelve, hogy az apád vagy sem... én neki mentem az apámnak, de meg is érdemelte! 16éven keresztül, egyszer sem kérdezte meg, hogy hogy vagy fiam? Na hát a szart se érdekli többet...


Szóval én mindenképpen megmondanám neki a frankót!

2012. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!