Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hétig normálisan ettem,...

Egy hétig normálisan ettem, napi 10 felülés,10 fekvőtámasz és 2X elmentem este úszni, egy hét alatt bő 3 kilót fogytam. Közben normálisan ettem, sőt, még többet is. Ti miért nem tudtok így, normális körülmények közt fogyni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, 3 hét alatt 10 kiló mínusz. Normálisan eszek, ha nem többet. Miért kell másnak kínoznia magát inkább hónapokig?
2009. márc. 21. 11:12
 1/6 anonim válasza:
71%

Szia!

Nagyon jól csinálod!

Igen ,sokan szenvednek, nem esznek és nem érnek el vele semmit.Jó, biztos van olyan aki tényleg sokat eszik és hajlamos a hízásra, de csinálhatná mindenki az egészségesebb változatot!

Ügyes vagy!

2009. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Azert, mert a fogyas merteket sok minden befolyasolja.

Az, hogy mit eszel a fogyokura alatt, mennyit iszol es mit, mennyire gyors az anyagcsered, ezt a kura lassitja, vagy gyorsitja, az, hogy no vagy-e, vagy ferfi, mekkora a testzsirszazalekod, mennyire vagy izmos, mennyire hajlamos a tested megkotni a vizet es legfokepp az, hogy milyen testtel vagsz bele a fogyokuraba. Mert lehet hogy valaki ha mondjuk 162 cm es 70 kg, a testzsirszazaleka magas, a teste sok vizet raktaroz az eddigi egeszsegtelen etrend miatt, akkor kacagva le tud dobni 10 kilot egy honapban, foleg, ha nem is folytat kemeny edzest mellette, tehat az izoimtomege sem no, hanem csokken, mert ugye az izom nehez. Az egy dolog, hogy a bornek nem tesz jot egy ilyen merteku fogyas.

Ugyanakkor peldaul ha en akarnek fogyni ugy, hogy 179 cmhez vagyok 64 kg, a hosszu idejetarto rendszeres edzesnek koszonhetoen eleg izmos, akkor en valszeg felig beledoglenek abba, ha leakarnek adni akarcsak ot kilot is egy honap alatt. Valszeg csak akkor menne, ha alig ennek valamit, kilonem a feherjet es felhagynek a sporttal, hogy az izmaim osszeessenek.

Ami meg fontos fogyas teren az a hormonhaztartas. Az a legkitartobb fogyokurat is sikertelenne teheti, ha rosszul mukodik.

Masok vagyunk, neked meg gratula.

(Magamat csak peldanak hoztam fel, eszem agaban sincs fogyni.)

2009. márc. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

mi az a normálisan?

fiú vagy?

2009. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
másnak (pl. nekem is) azért kell kínoznom magam, mert ha azt tenném, amit te, HÍZNÉK! minden egyes nap küzdenem kell a súlyommal, szinte attól is hízok, hacsak ránézek a kajára:) te szerencsés vagy, örülj neki!
2009. márc. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
a 10 felülés és fekvőtámasz kb annyi, mint sz-rnak a pofon :)
2009. márc. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért mert mindenkinek más az anyagcseréje.
2012. júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!