Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt valaki aki válás után új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki aki válás után új életet kezdett a gyerekével/gyerekeivel? Hogy fogtatok neki? (lakás, állás stb)

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek új életet kell kezdeni válás után :)
2012. máj. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze én még a várost is elhagytam akkor még gyesen voltam egy barátnőmhöz költöztem a gyereket a nagynénémhez vittem amig kialakitottam az életem .Lakást kerestem és munkahelyet a gyereknek meg ovit és éltem az életem.A késsőbbi férjemmel hamar össze jöttünk mivel neki volt lakása igy ez is gyorsan megoldódott. Egy pillanatig nem estem kétségbe akkora erőt éreztem magamban hogy képes lettem volna a világot kiforditani a sarkából csak hogy megszabaduljak a volt férjemtől.
2012. máj. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindig volt állásom, a válás nem változtatott semmin.Semmit nem csináltál míg férjnél voltál? Hol laktál?
2012. máj. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a férjem házában élünk gyesen vagyok!!+ tanulok!
2012. máj. 13. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Hasonló helyzetben vagyok én is,annyi hogy a lakás adott,de így sem lesz könnyű...

2012. máj. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz könnyü de a legfontosabb hogy szépen sorban old meg a problémát és mindig a pillanatnyi megoldásra koncentrálj és ne az egészet nézd egybe mert igy nem tünik olyan nagynak a baj.Bocsi de ezt tapasztalatból mondom én is igy csináltam aztán szép lassan minden ment a maga utján pedig nem kaptam támogatást senkitől .
2012. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!