Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
A férjemmel pont válófélben vagyunk. A 15 éves fiam velem jön, a 10 éves lányom vele marad. Csak az a baj, hogy a fiammal nem ad semmit, ágyat sem, az íróasztalt is könyörögjük,de nem nagyon hatja meg. Plusz van egy laptop, amit én is, és a fiam is szeretne. De azt sem hajlandó átadni. Neki van egy saját munkahelyi. Mit lehet ilyenkor tenni? Szeretnék jól kijönni a dologból, és nem semmi nélkül eljönni a mostani lakásból. Állandóan hőzöng, veri magát!
2012. máj. 13. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Pakolj el akkor, amikor ő nincs otthon.
2012. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem hajlandó a kommunikációra ezért szép úton nem sűrűn jössz ki jól a dologból. Ki vette ezeket egyáltalán? ha közösen akkor mond meg neki hogy ha nem ad semmit azt is jogi útra viszed, mert olyan nincs hogy üres kézzel menj el egy gyerekkel.
2012. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

de hogy hagyod ott a 10 éves lányodat?

ez fura

2012. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Közös megegyezéssel válunk, a kislányom nagyon apás, a fiam rossz viszonyban van az apjával. A szüleimhez költözünk vissza, ahol a lányom sose szeretett lenni,
2012. máj. 13. 12:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig bölcs döntés, hogy megegyeztek a gyerekeket illetően és a gyerekek dönthettek. Én is ezt tenném. Nem attól jó egy szülő,hogy magához láncolja a gyerekét, hanem attól, hogy megkeresi azt, ami neki a legjobb.


Közösen vettétek ezeket a dolgokat?

2012. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A szekrénysor az enyém. Leánykoromban gyűjtöttem rá keservesen, aztán az esküvő után vettem egy szekrénysort itt ahol élünk. azért vettem itt, hogy megspóroljak egy szállítás díját. A férjem meg állítja, hogy az övé.

Én nem erőltettem a kislányomat. Ha nem szeret jönni édesanyámhoz, akkor nem jön. Ha úgy gondolja meglátogat minket, akkor jön.

2012. máj. 14. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!