Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 33-38 éves férfiak, kérdezhete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33-38 éves férfiak, kérdezhetek tőletek valamit? ( de mindenki véleményére, tapasztalatára kíváncsi lennék! )

Figyelt kérdés
Ha elhagyjátok a feleségeteket,gyerekeiteket egy fiatal nő miatt,akibe állítólag szerelmesek vagytok,miért létesítetek újra szexuális kapcsolatot-rövid idő után-a volt feleségetekkel?

2012. máj. 14. 14:25
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
64%
Visszakérdezek: Miért általánosítasz? Ha elhagyta jó oka volt rá.
2012. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
87%
Nekem erről az ugrott be, hogy ehhez azért a volt feleség is kell ám.
2012. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
78%
Mert pont menstruál a barátnő?
2012. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Nem általánosítok,lehet nem elég egyértelmű a kérdés,olyanok véleményét várnám,akik ezt már megélték.Természetesen azokét is,akik még nem.Igy jó?
2012. máj. 14. 14:32
 5/38 anonim ***** válasza:
90%

Mert rájött, hogy a volt feleség mégis jobban csinálja, mint a fiatal, ám talán még kiforratlan csajszi.

Vagy: elmúlt az újdonság varázsa, hiányzik a jó kis otthoni ismert íz. (hülye hasonlat, de amikor Ázsiában voltam, rohadtul ízlett minden ottani kaja, kétpofára ettem mert újdonság meg minden, de két hét után már vágytam a jó kis gulyáslevesre marhapörivel, tarhonyával.)

2012. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom hízeleg az átkozott hiúságuknak, hogy -habár megcsalták, hazudtak neki, megalázták, majd végül otthagyták a szarban egyedül- az exfeleség mégis kapható. Biztos ettől érzik magukat nagy kaninak. Nagyobb kérdés, hogy a feleség miért "harcol" ilyen módon egy olyan görény miatt, aki mindezt megtette vele, otthagyta a gyerekeit, mert "szerelmes" közben mégis megcsalja a naaaaagy szerelmét is, méghozzá a feleségével. Szánalmas az ilyen sztori mindhárom résztvevője.
2012. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom, hogy ebben a kérdésben a kérdező a fiatal nő. Minden nőnek tudnia kell, hogy egy másik nőnek óriási fegyvertára van, ha vissza kell hódítani egy férfit, lehet, hogy a gyerekkel szerezte vissza valahogy, vagy spontán csak elcsábította a számára már ismert módszerekkel, esetleg pont valami olyasvalamivel, amit korábban tőle sosem kapott meg. Nem lehet tudni.

Mindenesetre azt gondolom, hogy ezt a helyzetet sürgősen tisztázni kell, mert sokáig nem lehet így folytatni.

2012. máj. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
59%

Ez általánosítás!

Az én párom 36 éves férfi én 25 éves nő vagyok és együtt neveljük az ő két gyermekét. Szóval az én párom csak az exét hagyta el egy fiatalabb nő miatt. Miattam.

Tisztességesen gondoskodunk a gyerekekről és neveljük őket szeretetben!!!

És egy picit sem kívánkozik vissza az exéhez.

2012. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
61%

Ha félre megy oka van. Nálunk a szexhiány. És őszintén csodálkozik hogy "MIÉRT??". Hát azért anya mert neked nem kellettem,és ráadásul előre szóltam még 2éve hogy nem lesz ez így jó és vártam hogy legyen valami,vártam,vártam,vártam,léptem.


35F

2012. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
83%

Elmúlt az újdonság érzete, inkább visszavágyik a megszokotthoz. Sok pasi, ha lecseréli a családját egy fiatal csajra, azt csak "idsőzakos megőrülésből" teszi, bizonyítani akar magának, hogy ő megkaphatja a kiscsajokat is. Aztán rájön hogy neki mégsem kellenek, mert bebizonyította, amit be akart, és visszakullog a feleségéhez, aki párja és társa már évek óta. Ismét végre otthon érzi magát egy "élvezetes nyaralás" után.


Ha ez így van, akkor az asszony nyert. Már ha visszaveszi a pasast. De ahol gyerek is van, ott általában megpróbálják megadni a nők a pasinak a második esélyt.

2012. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!