Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált férfiak! Mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált férfiak! Mennyi ideig tartott?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék elvált férfiaktól, akiket elhagytak, azaz nem önszántukból váltak el - nem ők voltak a kezdeményező felek-, hogy ennyi idő alatt sikerült felfogni, hogy "felbomlik" a család egysége (elsősorban gyerekesektől kérdezem) és új életet kell kezdneni? Mennyire fájt, mennyire volt nehéz az újrakezdés? Az érdekelne, hogy hány hónap vagy év kellett ahhoz, hogy ne minden nap a "családra" gondoljatok, illetve új barátnőtök legyen, komoly kapcsolat? Mennyi idő elteltével lehet igazán felfogni, megérteni, hogy teljesen másképp kell ezentúl gondolkozni? Milyen volt, hogy csak minden 1 v. 2 hétben lehetett a kisgyerekkel találkozni hétvégén? Milyen volt, és milyen hónapok/ évek múltán a kapcsolat az ex-szel azok után, h elhagyott (másért...) ??
2011. júl. 26. 05:56
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Èn nem vagyok elvált,de ahhoz,hogy elhagyjanak "másért" annak oka van.....

Nem voltatok elég figyelmesek egymáshoz,mások az igények,stb....Nálunk most kicsit kezd elfajulni a dolog...Nem tudom mi lesz a vége,de úgy érzem a párom jár valakihez.

Nálunk 2 kisgyermek van.....

2011. júl. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aput megcsalták, 30 kilót fogyott, 3 évig ki sem mozdult a házból, otthon dolgozott. Hál Istennek rengeteg barátja van, akik folyamatosan átjárkáltak hozzá, még karácsonykor is benéztek. Most már van barátnője, 5 év után, és oké l megvannak, de a nő olyan szinten nem illik hozzá, hogy az hihetetlen, de amíg bírják egymást engem nem érdekel..egyébként az első három éves depressziójában mindennap benéztem hozzá iskola után, most, hogy nincs egyedül, csak vasárnaponként megyek, ahogyan alapból el volt tervezve. Azt hiszem most már jó az élete. Bár nem hiszem, hogy boldog, anyuval túlságosan illetek egymáshoz. Két szkeptikus, önző, kapzsi(ez az igazság.), realista, színházba járós, kifejezetten intelligens ember..az új barátnője agykontrolltanfolyamokra jár, optimista, hisz a természetfeletti dolgokban, önzetlen, színes kis mosolygós cuccokkal rakja teli a házat...oké így leírva az új barátnő mindenkinek szimpatikusabb, de nem, egyszerűen nem...
2011. júl. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

2 ennyire egyforma ember sem jó.....

Kis ellentét kell,hogy kiegészítség egymást...

2011. júl. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Én több elvált pasival is találkoztam. Számomra a leghihetetlenebb az az eset volt, mikor a pasit már 5 éve elhagyta a felesége, gyerek nem is volt, de a pasi még mindig a nő után kesergett. Egyébként egy vidám okos hapsi, és nem is történt köztünk semmi, pont ezért mert ő még mindig a volt nőjét szereti. Szerintem egyébként az ilyen nem komplett, mert nem bírja feldolgozni a kudarcát. ez már régen nem a volt nőről szól, hanem a saját személyiségéről. Engem is hagyott már el olyan pasi akiért teljesen oda voltam, de fél év alatt túljutottam rajta, most meg ha találkozom vele azon kell agyalnom miért is tetszett annyira :)


Volt még egy eset, ott frissebb volta válás, ha jól tudom fél éve ért véget a válóper, volt 2 kicsi gyerek. A pasi ugyan nem mondta, de érezhető volt rajta hogy nem tudott még elszakadni érzelmileg a csajtól, ezért nem is találkoztunk többet.


Egyébként azt meg lehet érezni, ha még jelen van a volt nő, úgyhogy erre kell egyedül figyelni. van olyan hapsi aki nyíltan bevallja, van aki szidja, és van aki némán szenved. Bármelyik is igaz a te pasasodra, észre fogod venni. És ha így van, le kell lépni, nem várni a csodát, hogy hátha elfelejti szegényke. Ugyanis kb fél éves idő alatt egy egészséges érzelmű ember túljut az ilyen megrázkódtatáson. ha ez nem sikerül, akkor labilis személyiség szerintem, és úgyse mész vele semmire. vagy neki ez így jó. bármelyik is, neked sok babér nem terem.


32/N

2011. júl. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Apukámnak 2-3 évig tartott. Az első 2ben kb minden nap úgy be volt állva mint a gerely. Még mindig iszik meg fáj neki, de már nem annyira. Egyébként "barátnői" (csak szex) voltak sokan az elmúlt 4 évben, de egyik sem komoly. Azt mondja ő már nem tud szeretni. Én is látogattam minden hétvégén, ott is aludtam, elviseltem a hangos zenét stb, és a mai napig el tud érni nálam bármit érzelmi zsarolással. Mivel a húgom nem foglalkozik vele, ezért is nekem van lelkiismeret-furdalásom, így én duplán, de ha anyukám szemét vele, akkor is nekem van lelkiismeret-furdalásom és én engesztelem ki. Múlt hónapban úgy tűnt hogy vége ennek az alkoholmámoros időszakban, de most megint visszatért és gondolhatod ki koppant megint a legnagyobbat. Mindig én csalódok benne, de valahogy mindig fordítva van beállítva. Szó se róla, tudom hogy szeret, meg hogy mindent megtesz értem, de leszoktatni én nem tudom, mert még értem sem teszi meg.

Egyébként ezért is váltak el a szüleim, és állítom, hogy én sérültem a legjobban. 17L

2011. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szomorú olvasni, hogy ilyen sokáig tart a "gyógyulás".

Én "csak" egy élettársi kapcsolat végét rugdosom, ami 13 évig tartott. És egyszerűen olyan tagló, hogy ilyet talán soha nem éreztem. Itt is az van, hogy nekem jó volt a kapcsolat, a párom akar ideiglenesen visszamenni az anyjához (tegnap meg is tette), de hát nem tudom, mit higgyek.

Gyerek nincs. Két közös kutya van. Most itt vannak velem, mert áthozta őket reggel, amikor dolgozni ment.

2011. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1988ban váltam. 2011 van, még a mai napig fáj és nem dolgoztam fel, hogy a gyerekeimet neki itélték és kivitte őket Nyugatra az új pasijához.
2011. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A párom 10 évig volt az exfeleségével, a válás után fél évvel már együtt voltunk. A nő csalta meg őt, bár már előtte sem voltak fényesek a dolgok, de a párom majdnem tökéletes férfi szóval elképzelni nem tudom, mi baja lehetett vele annak a nőnek.
2011. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én öt év és két gyerek után idén februárban szakítottam az élettársammal. Neki március óta új kapcsolata van. Május óta együtt is élnek. Szóval nem viselte meg a dolog. Bár mivel egy cégnél dolgoznak a csajjal, lehet, hogy nem is új ez a kapcsolat....

28/N

2011. júl. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zlaci1 ***** válasza:
Két gyermek felnevelése, rengeteg küszködés és 43 év házasság után 70 éves koromban teljesen váratlanul hagyott el csaknem egy hét alatt a feleségem. Igaz nem volt könnyű neki: elcsábítottál a nigériai csalók és még a pénzét is lenyúlták szegénynek. Én mégis öt évig keseregtem utána, mintha csak gyászoltam volna.
2021. szept. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!