Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ma közlöm hogy elköltözöm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma közlöm hogy elköltözöm, végleg. Adjatok erőt!? (LENT)

Figyelt kérdés

Röviden a helyzet:

Gyereket akart tőlem, terhes lettem. Onnantól nem feküdt le velem és csúnyán bánt, beszélt velem. A terhességem pokol volt, a kicsikém születése után elhagytam majd 1 éves korában úgy döntöttünk megpróbáljuk. (nem is tudom mit vártam). 2 hónap se telt bele, nem lett jobb. Ismét nem akart lefeküdni velem. Az elején és most is ez volt az oka, hogy elhidegültünk egymástól. Bárhogy közeledtem, kifogásokat keresett. Az anyjához hasonlított, miért nem vagyok, olyan. Szeretgetett de mint nőhöz, nem nyúlt hozzám. 10 hónapja mondtam először, szex nélkül nem lehet együtt élni, előbb-utóbb megeszi a kapcsolatot a szex hiánya. Ő szexcentrikus egyébként. Volt hogy a kezemet is eltolta hogy ne érjek hozzá, mindig kifogásokat keresett, miért nem akar szexelni. Ez 7 hónapja volt utoljára, azóta hozzá se értem, nem kezdeményeztem. De ő sem! Többször ültem le vele beszélni hogy nem jó ez így változtasson, de eröltetni nem lehet, ha nem akarja! Már ölelés, puszi sincs köztünk 7 hónapja. Elegem lett, 2 hete közöltem hogy max 1 hónap múlva eljövünk. 2 napig sírdogált, de ennyi. Azóta megrázta magát. Bár a bunkó stílusából kicsit visszavett. Azóta egyszer vettem a bátorságot és kértem este, bújjon hozzám, jól esne. Az volt a válasz: nem tudok úgy elaludni. Azóta nem is alszom mellette.

Ma szeretném neki megmondani hogy nem várok tovább, szeretet nélkül nem tudok élni, egészséges ember vagyok, szeretetre, szexre vágyom egy férfitól akivel együtt élek.

1 hét múlva már a lakásomban szeretnék lakni. Szerencsére úgy néz ki találtam munkát is, nem kell a 25000 gyes-ből nyomorognunk majd. Ezért sem mertem eljönni tőle eddig.

Szorítsatok!!!

hogy mondjam el neki? Izgulok!


2012. máj. 20. 16:17
1 2 3
 1/26 intrepid ***** válasza:
6%
Szia! Valamit árulj el: hogy nézel ki? Jó nő vagy? Pasid egészséges? Már úgy. Ha két igen a válasz, akkor nem értem a párodat, és megértelek téged. Sok szerencsét!
2012. máj. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Szia. Már nem kell nagyon boncolgatnod a témát neki, hisz tudja hogy mire számítson. Nincs is értelme így élni, hajrá, és sok sikert. Írd majd meg hogy mire jutottatok!
2012. máj. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen pasi nincs!

Csak olyan pasi van (lehet), akinek van ugyan csaja, de valami miatt azzal együttélni nem tud, ezért "ha ló nincs, szamár is jó" alapon lakik hónapok óta együtt egy olyan csajjal, akivel viszont nem akar együttlenni.


De ez csak akkor lehet, ha máshol maximálisan megkap mindent!


Úgyhogy már régen el kellett volna tőle költöznöd, neked és gyermekednek mellette jövőtök nincs.

2012. máj. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Én tényleg szorítok neked, ha ennyit próbálkoztál javítani a kapcsolatotokon, mégsem sikerült.

Egyébként a barátod bent volt a szülésnél? Mit mond, miért nem kíván? Ugyanolyan vagy, mint a teherbeesésed előtt?

2012. máj. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Én is szorítok!Légy határozott de mégis nyugodt hangnemben közöld vele a dolgokat!
2012. máj. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Hihetetlen, hogy ebben a kib@szott szexközpontú világban már szinte ott tartunk, hogy a b@szás mindentől fontosabb, anélkül már nem is lehet élni... A szex nem létszükséglet könyörgöm...
2012. máj. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%

#6: Nem tudom, férfi vagy-e, vagy nő, de ennyi aggyal gyanítom, hogy nő.

Az ember lányának szüksége van arra, hogy NŐNEK érezze magát a párja mellett, különben nem boldog, nem érzi magát kívánatosnak.

Igaz, a boldogság sem létszükséglet, de azért könnyebb úgy élni.

Jézusom...

2012. máj. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
63%
6 Az evés,ivás és az alvás mellett a szex is ugyanolyan létszükség.Lehet,hogy nem halsz bele,ha nincs,de bekattansz.
2012. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne lehetne szex nélkül élni???!!! Milliók bizonyítják csak Magyarországon. Ott a 2 kezed... Amúgy egy kapcsolat tényleg rámehet, ha abszolut hiányzik belőle, és egyik félnek még igénye. Én inkább mégis az okot keresném. Nem depressziós?Kimerült?Csal? Nem tudnám azt mondani a gyerekemnek, neked azért nincs apukád, mert nem dugott meg.
2012. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Holnap írok részletesebben.

Dehogy! Nem csak a szex miatt van minden. A szex hiánya vonzotta magával az elhidegülést. Ő olyan "társ" és apuka, aki egész nap nincs otthon csak este és nem dolgozik, bár a pénzt előteremti de nem tisztességes úton.

Okok:

- nem szabad megkérdezni mit csinál, hova megy.

- szó nélkül feláll és elmegy, köszönni köszön de külön életet él

- nem vesz részt a családomnál ünnepekkor, eseményekkor, soha

- együtt nem csinálunk semmit 3asban

- kritizál hogy rossz amit főzök, nem takarítok alaposan, mindezt alaptalanul

- találtam levelezést lányokkal

- ne mondd már nekem hogy 3 év alatt egyáltalán nem szexelt mással hanem megoldotta magában

- lekezelően beszél velem, kb béranyának meg takarítónőnek néz és folyton az anyjához hasonlít h miért nem vagyok olyan

- egész nap nem beszélgetünk, ha kérdezem tőmondatban válaszol, azt is félvállról, a szemembe sem néz

- megmondta hogy nem szeret, semmire sem vagyok jó

- azóta türelmesebb csak a gyerekkel mióta mondtam h max 1 hó múlva elmegyünk

- be van kötve a kezem mert fáj, meg sem kérdezte miért

- a gyereke most kezdte a bölcsit de semmit se kérdez róla

- azt mondta 2 hónapja h kajára sincs pénzünk, de húsvétkor beállított egy 3milliós autóval


Amúgy konfliktust nem provokál mert nem beszél, ha én nem kezdeményezek érdeklődést vagy beszélgetést.

Szerintem felesleges tovább sorolnom.

2012. máj. 20. 22:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!