Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ma közlöm hogy elköltözöm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma közlöm hogy elköltözöm, végleg. Adjatok erőt!? (LENT)

Figyelt kérdés

Röviden a helyzet:

Gyereket akart tőlem, terhes lettem. Onnantól nem feküdt le velem és csúnyán bánt, beszélt velem. A terhességem pokol volt, a kicsikém születése után elhagytam majd 1 éves korában úgy döntöttünk megpróbáljuk. (nem is tudom mit vártam). 2 hónap se telt bele, nem lett jobb. Ismét nem akart lefeküdni velem. Az elején és most is ez volt az oka, hogy elhidegültünk egymástól. Bárhogy közeledtem, kifogásokat keresett. Az anyjához hasonlított, miért nem vagyok, olyan. Szeretgetett de mint nőhöz, nem nyúlt hozzám. 10 hónapja mondtam először, szex nélkül nem lehet együtt élni, előbb-utóbb megeszi a kapcsolatot a szex hiánya. Ő szexcentrikus egyébként. Volt hogy a kezemet is eltolta hogy ne érjek hozzá, mindig kifogásokat keresett, miért nem akar szexelni. Ez 7 hónapja volt utoljára, azóta hozzá se értem, nem kezdeményeztem. De ő sem! Többször ültem le vele beszélni hogy nem jó ez így változtasson, de eröltetni nem lehet, ha nem akarja! Már ölelés, puszi sincs köztünk 7 hónapja. Elegem lett, 2 hete közöltem hogy max 1 hónap múlva eljövünk. 2 napig sírdogált, de ennyi. Azóta megrázta magát. Bár a bunkó stílusából kicsit visszavett. Azóta egyszer vettem a bátorságot és kértem este, bújjon hozzám, jól esne. Az volt a válasz: nem tudok úgy elaludni. Azóta nem is alszom mellette.

Ma szeretném neki megmondani hogy nem várok tovább, szeretet nélkül nem tudok élni, egészséges ember vagyok, szeretetre, szexre vágyom egy férfitól akivel együtt élek.

1 hét múlva már a lakásomban szeretnék lakni. Szerencsére úgy néz ki találtam munkát is, nem kell a 25000 gyes-ből nyomorognunk majd. Ezért sem mertem eljönni tőle eddig.

Szorítsatok!!!

hogy mondjam el neki? Izgulok!


2012. máj. 20. 16:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ez nem semmi!
2012. máj. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

sajnálom hogy így történtek a dolgok.

de jobb lesz nélküle, új életet kezdeni.

sajnos van ilyen, hogy terhesség/szülés után a férfiban megváltozik valami, és nem a nőt látja, hanem az anyát.

Barátnőmék is ezért mentek szét, mert belefáradt hogy ő közeledik, és szinte mindig visszautasítást kap.

pedig a srác nem járt külön utakra,és imádja a családját.

sok sikert a költözéshez

2012. máj. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Hát jobb is,hogy otthagyod.Megmondta,hogy nem szeret, meg amiket leírtál semmi értelme,hogy mellette maradjatok!!:(
2012. máj. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
100%
Egy igazi nő attól nő, hogy döntéseket hoz, amelyekkel jobbá teszi az életét. Ez egy FamilyGuy részből volt, de én sem mondhattam volna szebben. Szerintem ne szólj neki hogy elmész, én legalábbis megkímélném magam a drámától, hagyj neki egy cetlit, hogy keressen új takarítónőt, mosónőt és szakácsot, mert felmondasz. Az nem párkapcsolat ha csak vele élsz és gondoskodsz róla, ő meg mindenfelé lógatja a pecabotot... Még csak magyarázkodnod sem kéne neki, mert egyértelmű miért hagyod el. Pakolj össze, hívj egy taxit, és hazáig meg se állj. Kb. egy év múlva végtelenül büszke leszel majd önmagadra, amiért meg merted ezt tenni és megszabadultál tőle. Az életed is boldogabb lesz, és nem kell magadba fordulnod az önbizalomhiány miatt amit ez a férfi okozott neked. Én szorítok, sok szerencsét!!
2012. máj. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 vincennes ***** válasza:

Figyelj, ez a pasi nagyon emlekeztet engem valakire... Akivel en 10 evet huztam le. Nem kellett volna. Minel korabban kezded az uj eletedet, annal jobb lesz.

Az enyem uez volt, en eppen csak nem levelezest, hanem telefonlistat talaltam...

Maximum meg azt tudod tenni, h elmentek pszichologushoz, es az vagy tud segiteni, vagy nem. Nekunk nem tudott. Az egyik nem jott ra, mi a problema, a masik rajott, de ha a ferjed nem akarja megoldani, akkor senki nem tudja megoldani helyette. Valoszinuleg tul szoros az anyjaval a viszonya. Az anyja nem enged el magatol. Csajok lehetnek, de igazi tars nem, mert azt rosszalja.

Hagyd a nyavajaba, kezdj uj eletet ! Bar en elobb megmertem volna tenni !!

2012. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Az persze kérdés, hogy mennyire kötődik a gyermeketekhez?

A törököknél van ez a mentelitás tudtommal, hogy miután a fiúgyermek megszületett, attól kezdve a nő mintha a világon sem lenne. De szabadulni tőle nem lehet, mert a fiát viszont nem engedi. Illetve a nő mehet, de csak a fia nélkül.


Ha a párod is török, akkor nem lesz az olyan könnyű.

2012. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu. Én sem bírom.


Annak pedig, aki azt írta: lehet szex, intimitás nélkül élni. Lehet, persze. Nem hal bele senki. De sorolnám akkor a tüneteimet: alvászavar, indokolatlan dühkitörések, koncentrációs zavar. Mivel ez az egyetlen olyan területe az életemnek, ahol nincsenek rendben a dolgok, ezért gyanítom, hogy a probléma forrása a szex, az intimitás hiánya. Szóval lehet így élni, csak éppen nem érdemes. És a kapcsolatot minden területen megmérgezi.

2012. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem csak a törököknél, hanem a cigányoknál is ez van. Ott kuss az asszony neve! Gondolom nem török családról van szó...
2012. máj. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Azért már kíváncsi vagyok arra, hogy mi történt?

Miért nem jelentkezik a kérdező?

Hogyan sült el, hogy sikerült, ha egyáltalán sikerült neki a tervét végrehajtani?

2012. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Itt vagyok, nem török, nem is hegedűművész, egy nevelési hibás, öntörvényű ember.

Nem mertem szólni neki. Mert tegnap is a semmiből idegbeteg lett és a gyerek fölött káromkodott meg szidott engem. Úgy döntöttem a magam érdekét nézem és nem jelentem be előre. Azért nem, hogy ne üljem végig azt a pár napot gyomorgörcsben. Magamnak ártanék vele ha előre szólok. A héten biztosan eljövök. Előtte lévő nap fogok szólni, meglepetésként úgysem érheti mert többször hangot adtam és meg is mondtam h max 30 nap.

Előző nap elmondom neki h ha végiggondolja akkor semmi értelme ennek így tovább, nem jövünk ki, vadidegenként élünk, lássa be, hogy ez a megoldás maradt hátra. Nem gátolom meg a gyerek láthatásában, de elvinni csak a bíróság szerinti végzés szerint viheti el. (mikor külön voltunk a kicsi születése után, én beadtam a bíróságra láthatás, elhelyezés, gyerektartás iránti keresetet, melyből jogerős végzés is született)

Én próbálok normálisan hozzáállni de ő nem partner benne, így csak előtte fogok szólni.

Megírom majd :)

2012. máj. 22. 14:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!