Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermektartásdíj emelésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tibor215321 kérdése:

Gyermektartásdíj emelésre beadott kérelemnél a lakás hitel+ rezsi beleszámítja a bíróság a gyermek fenntartásához?

Figyelt kérdés
10éve becsülettel fizetek x összeget volt nejemnek. Nem tudok emelni sajnos mert elvesztettem az állásom és azóta csak alkalmikat találok ami 50-60ezret fizet sajnos a megélhetésünk gond lett soha nem voltuam ilyen cipőben. 2kislányom van jelenlegi feleségemtől akiket együtt nevelünk gyest már nem kap 5,7évesek.Volt nejem azzal kereste meg a bíróságot azóta született még 2gyermeke és elosztotta a lakáshitelt+ rezsit fejenként mennyi és a közös gyermekünk szükségleteihez ogaírta mennyi a ráeső rész+ a végén azzal indokolta az emelést nem tudja nyári táborba 20-40ezer küldeni, játékot nem tud neki venni NEM ÉLELEMRE KÉRTE MONDJUK MINT MÁS ÉS RUHÁRA... AMI KELL NEKI FELTÉTLEN.Ráadásul éveken keresztül kézbe kapta a gyt-t amit most eltagadott pontosan 138E FT tartozást állít a bíróságnak amivel el vok maradva. Évente írattam vele papírt rendben megkapta a tavalyi évben ez kimaradt sajnos mert jó viszonyba voltunk nem tudott vissza kapni féltékeny a mostani feleségemre csinálja a fesztivált. Mit tegyek? Sajnálom a közös gyereket próbáltam elvenni már 6éve de anyától ha jó helyen van nem veszik el ez lett a vége meg sok pénz a tárgyalásokra meg ügyvédnek. Jól élnek férje jól menő helyen dolgozik havi 200-300ezret keres plusz amit volt nejem kap.Sűrűn nyaralgatnak... amit mi soha nem tettünk meg mert mindig volt mit csinálni a házon. Mit tegyek?Nem tudok jelenleg emelni mondtam neki ha lesz normális állásom emelek.
2012. máj. 23. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják emelni, mert egy másik család rovására nem hoznak döntést. Részetekről csak azt nézik, hogy 50-60 ezer forintod van két gyerekre a ti családotokban és az előzőből egyre. Plusz a feleségednek nincs jövedelme, de ha lenne is és 100ezreket vinne haza, akkor is csak a te pénzedet mérlegelik a gyt ügyében.
2012. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben nem fognak emelni.


De ha lesz munkád, elképzelhető. A gyereknek kell fűtés, víz, kell hol laknia.

2012. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ezzel egyet értek! sokáig kézbe kapta és most azt állítja a kérelmében hogy eddig akadozva, illetve nem fizettem 138000az elmaradásom ami teljesen valótlan. Jelenlegi feleségem mindig mondta csakis rózsaszín csekk de akkoriban nem volt ellenséges a viszonyunk. Ezt hogy bizonyíthatom?
2012. máj. 23. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!