Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kisfiam négy éves, másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisfiam négy éves, másfél hónapja a bíró ideiglenes gyermekelhely­ezésben úgy döntött, hogy nálam helyezi el, /én az apa vagyok/, de azóta még a címe sem ismert, rendőrségi kőrözés van kiadva, bírósági végrehajtó keresi, tehetek-e még valamit?

Figyelt kérdés
Három hónapja nem láttam, mert nejem elvitte a kisfiút tőlem 400km-re!A bírói döntés előtt napi telefonos kapcsolatban lehettem a fiúval, /esti mese, stb. /, de azóta „nem akar velem beszélni“, telefonszám, lakhely /még a város is/ titkos lett, a gyermek állítólag azóta folyamatosan beteg. Csak emailban tudok feleségemmel levelezni, s kb. tíznaponta felhív a „kisfiam“: apa jól vagyok, játszom, s nem akarok veled beszélni!
2010. máj. 4. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem tiltja,hogy felfogadj egy magánnyomozót.
2010. máj. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

A kisfiú lehet hogy csak azt mondja amit az anyjától hall,vagy amire ő utasítja.Valahogy ki kellene harcolnod hogy nálad lehessen egy rövid időre a gyerek és akkor úgy is kiderülne,hogy tényleg így érez,vagy csak össze van zavarodva,esetleg más befolyása miatt mondja ezeket.


Mennyi idős a kisfiú?És azelőtt jó kapcsolatban voltál vele?Az anyának milyen gondja van,hogy nálad helyezték el a gyereket?Milyen anyja volt a gyerekenek?


Szerintem össze van zavarodva és idő kell neki is,ki tudja mit mondhatnak neki.A telefonszámot nem lehet valahogy leellenőrizni?

2010. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az emialt és a telefonszámot is ki lehet nyomozni,magánhekus kellene.
2010. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocs,most olvasom,hogy 4 éves.De jó volt vele a kapcsolatod,szóval szerintem csak azt mondja amit az anyjától hall.Ha folyton beteg is akkor meg főleg így van.


Szerintem ha csak nincsenek komoly gondok az anyával akkor nem adják az apának a gyereket,szóval nem hiába ítélték neked a gyereket.


Harcolj érte,és az idő és a tűrelem mindent eldönt úgyis.

2010. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
szia én ugyanilyen cipőben járok!de még nem volt tárgyalás!az érdekelne mi kellett ahhoz vagy mi alapján helyezték el nálad a gyereket?még idézésem sincs4válaszod köszönöm
2010. máj. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is harcolj,mert komoly ok kell hogy elvegyék a gyereket az anyjától.És egy apa is úgyanúgy tud róla gondolkodni,sőt ha rossz anyja van akkor túl teljesíti simán.A szeretett,gondoskodás és a törödés a fontos.Foggal-körömmel ragaszkodj és harcolj.HA rossz helyen,körülmények között van a gyerek azt nagyon megsinyli.
2010. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha feljelentést teszel a rendőrségen, akkor ők könnyen megtalálják.Ha nálad van hivatalosan elhelyezve, akkor neki nincs joga elvinni igy a gyereket.Bár úgy látszik őt nem érdekli a jog.
2010. máj. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Gyámhatósághoz fordultál már?

A rendőrségi körözést a gyerekre adták ki? Érdemes lenne az anyát is feljelenteni.

És mindenképpen keress fel (ha még idáig nem tetted meg) egy családjogban igen jártas ügyvédet. Ő biztosan tudja, hogy ilyenkor még hova lehet fordulni.

2010. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gyámhatoság és rendőrség!
2010. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem ez az egyesület tud Neked segíteni.

2010. máj. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!