Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miből érezted vagy tudtad meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből érezted vagy tudtad meg hogy már nem szeret a férjed/párod?

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Abból jöttem rá mindig, hogy elkeztem kifele kacsintgatni a kapcsolatból. Sosem csaltam meg senkit, nem erről van szó, csak mikor elkezdtem érdeklődni más iránt, gondolni rá, sokat beszélgetni, smsezni, chatelni, akkor lett mindig vége.
2012. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már én kezdtem el exekre gondolni és jöttem rá arra, hogy még egy kevésbé fontos régi kapcsolatom is sokkal élvezetesebb volt az akkori aktuálisnál.Ekkor tűnt csak fel, hogy azért nosztalgiázom, mert a párom elhanyagol,nem mutat felém érdeklődést,szeretetet. Hát így indult :) Aztán szakítottam! Persze semmilyen megcsalás nem volt.
2012. máj. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zsani12 válasza:
Van a kapcsolatomban egy ex is...Aki mindig bekavar...Én egy kicsit kémkedtem utána...És onnan rájöttem hogy a volt exével talizik.
2012. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!