Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből tudtad/érezted hogy a...

Miből tudtad/érezted hogy a párod megcsal?

Figyelt kérdés
Hogyan derítetted ki?
2011. márc. 22. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Felhívott és azt mondta, hogy ne haragudjak, de együtt volt egy másik lánnyal.
2011. márc. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lány mondta el, hogy lefeküdt a párommal. Egy másik barátomat pedig én magam láttam kézen fogva sétálni egy másik csajjal.
2011. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Modnjuk ő csak a randiig jutott el, de éreztem, és tudtam mit csinál. Olyan volt mint egy isteni sugallat.


Aztán mikor nála voltam elment edzeni addig megnéztem a gépét és igazam lett...

Tudom, hogy nem volt szép dolog, előtte sose csináltam ilyet és utána se, de vannak kivételek

2011. márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdett kevésbé törődni velem, lazán vette a kapcsolatunkat, mint akinek van másik biztos pontja, és nem érdekli, mi történik ezzel a kapcsolattal.
2011. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Isteni sugallat,ahogy valaki már írta. Aztán rákérdeztem,pontosabban azt mondtam neki,hogy mondja el,ha igazam van.Elmondta.
2011. márc. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pletykálták már az emberek,akkor kiderítettem hogy ki az,hol lakik.Odamentem,és már messziről láttam a vőlegényem autóját a lotyó háza előtt.A kapu nyitva volt,bementem,a földszinten volt a lotyó anyja,Én félrelöktem,és mentem föl a padlásszobába,nem tudom miért,de valahogy egy érzés volt bennem,hogy ott lesznek fönt.Benyitottam,és ott feküdtek az ágyban,ment a tv közben.Azt a döbbenetet,ami ott volt,részemről,és részükről is.Vőlegényem rohant utánam,hogy megmagyarázza,de ezen nem volt már mit.10 év után lett így vége,ilyen undorítóan.Le lehetett volna szebben is zárni,de nem tette.
2011. márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
En mindig mindenre magamtol jottem ra.A lenyeg,hogy jarj nyitott szemmel.Tegyul fel ha elalszik atnezem a telefonjat.Mig furdik a neten megnezem kikkel es mit beszelt.Ez lehet beteges de sokszor jottem igy ra dolgokra.Raadasul mai napig vele vagyok...mindenki aki ismer engem nem tudja ,hogy miert vagyok meg vele.De nem tudom cserben hagyni,de viszont nem lepodnek meg ha ismet kavarna valakivel.Elvegre aki tobb mint 2 ev alatt tobbszor is megteszi,az a kesobbiekben is megfogja.En vagyok buta es hagyom magam hulyenek nezni.Fejemet a falba kene vernem.
2011. márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tetris ***** válasza:
Odaültem mellé a kanapén, gondoltam egy kicsit bolondozok vele. Rámnézett, és jéghideg hangon megkérdezte: mit akarsz? Ebből a "mitakarsz"-ból éreztem, hogy baj van.
2011. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyre inkább nem ért rá...egyre később jött haza a munkából...vigyorova csetelt.
2011. márc. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon alapos ember vagyok és ha valakit ismerek, a szeme rezzenéséböl, levegövételszámból bármiböl el tudok indulni.

Amúgy nem volt nehéz, mert a "legjobb barátommal" játszadozott és a balfa-sz olyankor hívta amikor Velem volt, nevezetesen éppen szexeltünk...

Egyszer smárolt vele, kidobtam, majd visszafogadtam.

Megigérte, hogy nem beszél vele többet.

Átöleltem, fogtam a kezét és megkérdeztem, beszél e még vele. 80-ról, kb 150-re ugrott a pulzusa amikor kimondta, hogy nem.....de jó hogy vége.

2011. márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!