Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Háztartásbeli feleség váláskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háztartásbeli feleség váláskor ugyanúgy megkapja mindennek az 50%-át, mint egy dolgozó feleség?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 13:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
igen.
2012. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem igen.
2012. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%

Pff-.-

Szart se dolgoztál azért, hogy legyen és azon matekozol,hogy a férjed által megkeresett javakból mi jár neked..

A szád, az jár!

2012. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Pont a napokban volt egy ilyen kérdés, hogy a férj a belét kidolgozta, lett egy gyönyörű nagy házuk, félretett vagyon, minden, a feleség meg mindennek a felét vitte. Szemét törvény, de ahol a pasi belemegy abba hogy ő meggebed a munkában, amíg asszonyka aerobicozik meg lakást szépít, valahol megérdemli sajnos. Oké, oké, ilyenkor jön az hogy a háztartás is munka. Igen. Ha minden nap foglalkozom vele, akkor napi kemény 40 perc, vagy egy óra is akár. Nem tudom a feleség vagy a férj vagy, ha a feleség akkor élelmes vagy és bizony, jár a fele mindennek, ha a férj, akkor sajnos így jártál, igazságtalan dolog, de kettőn múlt, hogy így éltetek.
2012. máj. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Persze. amit a házasság alatt szereztetek annak jogilag jár a feje neked. bár egy jó ügyvéddel érdemtelenségre hivatkozva lehet ebből azért lefaragni. de persze ehhez tudni kell, hogy miért nem mentél el dolgozni, betegség miatt vagy csak azért mert nem volt kedved. gyerek van a házasságból?
2012. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
okos ember ezért ír házassági szerződést.akkor mindenki tudja mi jár neki
2012. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%

Én törvényt bontanék és nem adnám oda a felét!!!Tuti!!!

Ahol együtt ledolgoztak 35-35 évet(vagy 20at,de mindketten)ott pedig odaadnám a felét az asszonykának is!

Még ha a férje lakásába is lakott pl.de minden hónapban hazavitt x összeget,gyerekeket szült,nevelt,iskoláztatott!

Takaritott,főzött stb.

2012. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%

sajnos igen


aki manapság házasodik és van 1 kis esze elmegy a menyasszonyával ügyvédhez és leszögezi anyag javak kérdését


lehet rám fújni de ezért lesz lakásom ha anyukám meghal és nem kell osztoznom 3 féltestvérrel akik utálnak mint a ......

2012. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%

Gondolom, akkor kapja meg a felét, ha a férjnek előtte nem volt külön vagyona, tehát mindent az együttélés alatt vettek.

Amúgy én háztartásbeli vagyok. Egyedül rendbe tartok egy 3 szintes 360m-es házat, egy műhelyt,a nagy udvart, a kertet, a szőlőt. Felneveltem két gyereket, akik közül az egyik siket, mindig velünk élt, megtanítottam gyönyörűen beszélni és teljes életet élni.

A férjem vállalkozásának teljes adminisztrációját én végzem, tartom a kapcsolatot az ügyfelekkel, fogadom Őket, az internettel kapcsolatos mindennemű munkát /pl.honlap készítés, levelezés, reklám/ magamtól tanultam meg és folyamatosan reklámozom a céget, árajánlatokat írok, a fizikai munkába is belesegítek amikor szükséges. /Lakatos munka/ Reggeli, ebéd, vacsora, tiszta ruha, tiszta lakás, nyáron rengeteg virág, télen rengeteg hólapátolás. Minden nap főzök a családnak.

Alkalmanként 10-20 vagy akár több főre is adok vacsorát, a mellék tevékenység részeként.

A hajam magam festem és magam vágom (jobb, mint a fodrászos) nincs műkörmöm és a minden napi mozgás igényem is bőven kielégítem a fentiekkel, így a fittness is ingyen van.

Éjszakánként festek, vagy online karaokézok.

A két utóbbi kivételével szívesen cserélnék bármelyik "dolgozó" nővel, aki 40 perc alatt elvégzi a napi háztartási munkát a garzonjában.

Egy "háztartásbeli"

2012. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%

Ja, a lényeget elfelejtettem: ha nem kapnám meg mindennek a felét, akkor inkább felgyújtanám!:-)))

De szeretjük egymást, nem válunk, így nem kell ezzel foglalkoznom!:-)

2012. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!