Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek/barátnők akiknek...

Feleségek/barátnők akiknek külföldön dolgozik a férjetek/párotok? És ha gyerek is van hogyan élitek meg a különélést? /28 éves feleség,2,5 fél éves manóval. Külföldön dolgozó férjjel. /

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ferjem kulfoldon dolgozik sokat (katona). Van egy 2,5 eves fiunk. Kulfoldon elunk alapbol, igy nincs segitsegunk senkitol. Megszoktuk. Az embernek tudnia kell lekotni magat (gondolatait), a masikban 200%-ig megbizni. Ha ezekre nem kepes, akkor nem kepes vegig vinni ezt. Sok erot kivanok! Az ember csodakra kepes alkalmazkodas teren.
2011. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azzal nincs gond hogy lefoglaljam magam egy 2,5 éves gyerek mellett,de akkor nem kell ecsetelnem. :)Nagyon magányos vagy kint egy idegen országban vagy azért vannak már ismerősök barátok?
2011. jún. 9. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem idegen orszag, mert mindig ide akartam koltozni (USA, ferjem ide valosi). Barataim nem nagyon vannak, mert a ferjem munkajabol kifolyolag 2-3 evente koltozunk. Most koltoztunk 5 honapja teljesen uj helyre. Meg lehet szokni. Gondolom, hogy ideiglenesen dolgozik a ferjed kulfoldon, 1-szer vege lesz, nem 40 evig fogja ezt csinalni. Ez azert sok erot tud adni gondolom. Mi a foglalkozasa es melyik orszagban van? Nem tud 1-szer sem latogatni?


En a ferjemtol rengeteget vagyok kulon, de mar annyira megszoktam, nem visel meg. Inkabb nagyon sok dolgot megtanultam az egyedulletbol kifolyolag, amit egyebkent a legtobb no nem tanul meg, akinek ott van a parja. Mindennek van pozitiv oldala. Probalj azokra koncentralni.

2011. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg en lakom kulfoldon, a parom van otthon. Nagyon nehez. Tenyleg a bizalom a legfontosabb. 3 havonta, ha tudunk talalkozni. Amugy minden este beszelunk msn-en, meg webkam.. Szerencsere nemsokara ide koltozik, mar nem kell sokat varni.:)
2011. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!