Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha neked kis melled lenne,...

Ha neked kis melled lenne, zavarna, hogy a férjed 5 nagy mellű nőt vett fel a vállalkozásaiba?

Figyelt kérdés

Több vállalkozása van a férjemnek, ezekhez főként női dolgozók kellettek. Nekem kicsi melleim vannak, a férjem pedig 5 nagyon nagy mellű nőt vett fel.

Miért van ez így szerintetek?

Ezzel most próbál valamit kompenzálni, azt, hogy nekem, vagyis a feleségének kicsi mellei vannak, hogy nincs olyan nőies alkatom?



2012. máj. 17. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

ezeket a kérdéseket fel lehetne tenni agymérettel is:D

imádom ezeket:)

2012. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem az 5 nagy mellűnek a férje hanem a tiéd.

Ezen azért érdemes elgondolkodni.

Miért a másikban keresed azt ami benned van ?

2012. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Nem tudom milyen vállalkozása van a férjednek, de ha olyan ahol ügyfelekkel, főleg férfiakkal kell foglalkozni, akkor valószínűleg azért vette fel őket, hogy ezzel is elősegítse az üzletkötéseket, mivel a pasik nagy része erre bukik, habár nem mindenki.


Ha a kettőtök kapcsolata egyébként rendben van, akkor csak a saját kisebbségi komplexusodat vetíted ki a férjedre. Fogadd el magad úgy ahogy vagy! Ha téged vett el feleségül és nem egy nagy mellű nőt, akkor lehet hogy neki pont az olyan alkatúak jönnek be, mint amilyen te is vagy!

2012. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen vállalkozás? Amúgy nem hinném, hogy bármi összefüggés lenne :)
2012. máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!