Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermektartás csökkentése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermektartás csökkentése iránti kereset indítható ilyen esetben?

Figyelt kérdés
válásnál megállapodtak fix. 30000 Ft-ban, 1,5 éve munkanélküli az apuka, illetve most közmunkaprogramba 47 000 Ft a jövedelme. amiből eddig nagy nehezen kifizette a gyerekek pénzét, de most közös gyerekünk születik és ő rá is gondolnunk kell. Nem megúszni akarja a fizetést, hanem egyszerűen nincs miből........ ( a gyerekek minden hétvégét nála töltenek)

2012. máj. 28. 16:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
Miért vállaltatok egyáltalán gyereket ennyi alappal?
2012. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Gondolkodni kellett volna, és nem megcsinálni az új gyereket.
2012. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A gyerekek hány gyereket jelent?
2012. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
gyerekenként kellett 30 ezer ft-ot fizetni?
2012. máj. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ha eltelt már egy év. APa jövedelmének 50%-a lehet tartásdíj. Gyerekenként 20%-ot szoktak ítélni, ha 3 van akkor 16,67/gyerek
2012. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
Nem a velemenyetekre volt kivancsi, csupan a feltett kerdes valaszara. Annyi "okos,jo indulatu ember van itt. Minek valalt gyereket? Biztos azert mert uj csaladot szeretett volna vagy barmi mas oka is volt ra hat neked nem mindegy? Most eppen rossz az anyagi helyzete a ffi nek de ki tudja mi lesz!?
2012. máj. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%

"Most eppen rossz az anyagi helyzete a ffi nek de ki tudja mi lesz!?"

Aha, igazad van. Lehet, hogy holnap valaki megállítja a pasit az utcán, hogy hé, nem akarsz nekem havi 300ezerért dolgozni? Vagy az is lehet, hogy megnyerik a lottót.

De ami ennél valószínűbb, az az, hogy szerencsétlen gyereknek nem hogy ruhái, de kajája sem lesz, sőt, ha neadjisten beteg lesz, akkor lehet választani: vagy gyógyszert szedsz, vagy eszel.

De igazad van, ki tudja mi lesz:)

2012. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Hát másfél év munkanélküliség után nem volt egy okos gondolat gyereket vállalni....
2012. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Segit a nagymama azt hogy az anyukaja hogy al anyagilag nem derult ki csak a ffi. En is voltam hasonlo helyzetbe amikor a ferjem elvesztette a munkajat. Nehezen estem teherbe de meg akkor is probalkoztunk es mondjuk ha akkor lettem volna terhes nem akadalyozott volna hogy a ferjem munkanelkuli. Ugyis talal munkat!
2012. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Hogy miért vállaltuk a másik gyereket az tényleg nem tartozik senkire... próbálunk talpon maradni, saját vállalkozásba kezdeni, de amíg a vállalkozás pénzt nem hoz addig nem tudunk ennyit kifizetni, én is dolgozom és a gyerek mellett is fogok de az nem tartozik a volt feleségre...

mellesleg követelőzik mikor tudja, hogy milyen a helyzetünk és nem mellesleg nem a gyerekekre költi a pénzt hanem magára, tehát ha lesz a vállalkozásunkból pénzünk akkor inkább megveszem a ruhákat, elviszem állatkertbe, moziba meg ami kell a gyerekeknek mert tudom, hogy az a pénz akkor rájuk lesz költve.


Azért kell a bíróság mert nem akarja engedni a gyerekeket amennyiben a férjem nem fizeti a meghatározott összeget. A férjem meg persze én is imádjuk őket..

2012. máj. 28. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!