Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti elválnátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elválnátok a helyemben? Van két gyermekünk 3 éves és 19 hónapos! Hogyan kell megkezdeni a vállast, mi a formálja?

Figyelt kérdés

Elég sokat iszik,szinte minden nap,van mikor kiabál és nem tudok menekülni előre,volt hogy úgy ütött ,hogy a gyerek a kezembe volt! Szerencsére egy jó ideje nem fordult ilyen elő.Szinte undorodok tőle.Egyre ritkábban van itthon, általában kint a szülei hegyén és iszik.Most nincs itthon,szinte semennyit nem foglalkozik velünk.

Én még itthon vagyok a gyerekekkel,ő szerinte én nem csinálok semmit.Nagyon megutáltam,ha itthon akkor is iszik. Most leszünk 5 éves házasok. Én nem akarom így leélni az életem.Szerintem ő se igazán szeret,talán még a gyerekek miatt jön haza NÉHA.

Nehezíti a helyzetem,hogy nem tudok szüszakba vissza menni

dolgozni,mert a gyerekeket nem tudom kire hagyni,ha éjszakáznom kellene. Ha vállnánk nem tudnám az anyagi háttért a gyerekeknek megadni,de előbb utóbb félek bántani fogja őket ha iszik.



2012. jún. 2. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szüleid nem tudnak támogatni? Nagyszülők?
2012. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen válj el mindenképp mert ennek nem lesz jó vége!Ha a gyerekeket nem is de téged mindenképp bántani fog a jövőben is!Azt írtad mindennap iszik,ami elviselhetetlen lehet.Ahogy itt leszűröm eszében sincs abbahagyni az ivást meg hát már hiába ha undorodsz tőle meg gondolom késő lenne már!Sajnos az anyagi függőséget nagyon nehéz lesz megszüntetni ha vannak szüleid akik tudnának segíteni valamilyen módon akkor azt erőltesd ha lehet.Ha nincs szülői háttér akkor csak egy új kapcsolatban látok lehetőséget.Olyan aki elfogad gyerekkel együtt és segítene amíg el tudsz menni dolgozni.Ha ezt sem tudod megoldani az nagy baj mert egyedül a saját erődből szinte lehetetlen kilábalni ebből.Talán ha a kisebbik gyereket beadod bölcsibe akkor el tudsz menni délelőtt dolgozni de az nem sok pénz lenne.Új élethez kevés.Talán ha már ő is ovis lesz de az még elég messze van.A válási illetéket pedig az idén januártól 12000 forintról 30000 forintra emelték amit annak kell fizetni aki beadja a válópert!Bíroságra kell adni a válási szándékot de a pontos menetét megtalálod a www.valas-vagyonmegosztas.com oldalon.Sok sikert!
2012. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Most kezdte? Vagy már régen is ilyen volt? Gondolom, nem ilyen környezetben akarod nevelni a gyerekeidet, igen, válj el, minél előbb menekítsd a piciket a közeléből.

Ilyen férfinak hogy lehet két gyereket szülni? Persze ez költői kérdés...

2012. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
El!
2012. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy ebbe a helyzetbe nem lehet tuti tanácsot adni. Szinte mindannyiunk azt mondja, válj el. De mindannyian tudjuk, hogy van élet a válás után is. Vagyis hogy meg kell élni magatokban is. A piást ez nem zavarja. Csak piája legyen. Ha elválsz, és kikényszeríted a gyerektartást, lehet, egy vasat sem fogsz látni. Feketén fog dolgozni, nem tudják levonni. Sztem egyenlőre próbálj vele egyezkedni. Mit akar? Hajlandó e segíteni? És csak ez után döntsél. Ne magadat nézd, hanem a gyerekekért csináld. Hagyd inni. Rohadjon bele. Csak segítsen.
2012. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azért kíváncsi lennék arra, hogy amikor összekerültek akkor is ivott-e , és agresszív volt-e. Azért nem hiszem el, hogy valaki egy alkoholista , agresszív baromnak szülne két gyermeket.

Talán egy jó beszélgetés helyre kezdené tenni a dolgokat. Föl kell tárni a problémát.

2012. jún. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zusomJe ***** válasza:
nyírd ki! valamennyi pénzed is lesz talán! de csak okosan, tudod... önvédelem!;)
2012. jún. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!