Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mire számíthatok? Mire vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok? Mire vagyok jogosult?

Figyelt kérdés
3 hónapja különváltunk páromtól, 1,5 éves fiunk velem van, édesanyáméknál élek. 37850 ft ami gyerek után jár és 12150 ami ex fizet. Eddig próbáltam vele beszélni szépen. Szerintetek havi 170 ezer és családi adókedvezmény és egyéb jutattások fele megillet engem? A bíróság figyelembe veszi-e, hogy neki nem kell számlát és rezsit fizetnie?(rokon lakása)
2012. jún. 3. 18:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyerektartás szokásos mértéke gyerekenként a netto jövedelem 20%-a. Az senkit sem érdekel, hogy a maradékból fizet-e az apa lakbért vagy egyebet, ennél több nem jár neked.
2012. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!