Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Örülnék ha segítséget kaphatné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnék ha segítséget kaphatnék az alábbi problémámra. Érdemes nekem vele maradni?

Figyelt kérdés
Én jelenleg a 10 hónapos kislányommal gyeden vagyok.56 ezer a gyedem amit apukám kiegészít (150-re) zsebből (ő egyben a munkaadóm is egyébként) emelltt vannak negyedéves maszek pénzeim is. Én mindent leadok a közösbe. A férjem 50 ezret ad haza, mert ő is a szüleinek dolgozott de mivel már ott nincs munka, továbbra is oda jár ennyiért. Hiába mondom hogy mennyen máshova, de ő még soha nem dolgozott sehol, önbizalma sincs a szép anyósomék a "földbe döngölték" ők irányítják, csak a férjem nem veszi észre, meg egyébként is azok az Istenek, Szentek neki. Minden nap reggeltől-délutánig ott van, mintha dolgozna.
2012. jún. 6. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Ezt neked kell eldöntened, hogy milyen a kapcsolatotok, mennyire vagytok odáig egymásért.

Annyit lehet csinálni, hogy te sem teszel annyi pénzt a közösbe, tedd félre magadnak. Bármi történik,akkor van készpénzed.

2012. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Keressen munkát, ne a szüleivel tartassa el magát!
2012. jún. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Menjen a férjed gyesre,te pedig keress valami jól fizető munkát,hogy ne apudtól kelljen várni a pénzt a megélhetésetekre.Gondolom nem azért szültél neki gyereket,mert unatkoztál,hanem,mert szereted.Az első nehézségnél nem vállni kell,hanem csinálni valamit.Tegye hasznosság magát a férjed,neveleje a gyereket,te pedig dolgozz,hogy utána joggal mondhasd azt,hogy van munka máshol is,függetlenül a szülőktől.
2012. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Kedves 3. Ha én dolgoztam, ugyanúgy jár a gyed, gyes, mint bárki másnak. Csak azért mert valakinek jobban megy, még nem kéne, hogy savanyú legyen a szőlő. Nem azért megy tönkre ez az ország, mert egy dolgozó nő szülni megy, és a gyedet kiegészítik a szülei. Engem sokkal jobban zavar az, aki még egy percet sem dolgozott, szült 10 gyereket, és kapja a segélyt, meg az állami támogatásokat. Nem is értem hogy van képed azt mondani, hogy te aztán nem adnál annak, aki tisztességesen megdolgozott azért, hogy kaphasson gyedet. Sajnállak, hogy te nem keresel annyit, rosszabbul megy neked, mint a kérdezőnek, de ez a dögöljön meg a szomszéd tehene is elég ocsmány hozzáállás.
2012. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Manapság már ennyi elég a váláshoz? Oldjátok meg a problémát.
2012. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

5. helyettem is válaszoltál, köszönöm


azért ebben a pár mondatban elég komoly és mélyen gyökerező problémákról írsz. nem igazán tiszteled a férjedet, aki egy anyámasszony katonája, gyáva ahhoz, hogy a sarkára álljon, függetlenedjen a szüleitől és önálló munkahellyel és keresettel eltartsa a családját. azért ezek egy része tuti látszódott már az elején is, nem kellett volna közös babát vállalnotok, ha ennyire más az elképzelésed az életről és az ideális férfiről... amúgy nekem is tök más az elképzelésem, de ha a férjed olyan, amilyennek leírod, én nem nem is maradtam volna mellette és értelemszerűen babát sem vállaltam volna vele

2012. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de az érdemes neked vele maradni kérdésre kizárólag anyagi oldalról kéne választ adnunk? Mert csak arról írsz részleteket...

Ahogy számolom, anyagilag nem éri meg vele maradni.


Amennyi a kapcsolatotokról kiderül...az jóformán semmi. Szereted? Szeret? Jó apa? Tisztel? Te tiszteled? Egyáltalán, vágysz arra, hogy veled legyen? Szerintem a házasság ezeknek a kérdése, nem annak, hogy ki mennyit kap a szüleitől. Mellesleg Te is Apádnál "dolgozol", ő is csak ugyanazt teszi a saját szüleinél. Persze Neked most ott a baba meg a GYED, ezt értem, meg rendben is van, de egyikőtök se töri magát annyira szerintem.

2012. jún. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

(OFF:

Mondjuk én szívem szerint azoktól venném el a GYES-t, GYED-et és a főállású anyaságit, akiknek a gyerekei reggel 7-től este hatig be vannak b...va a napközibe, anyuka meg otthon ül egyedül és sorozatokat néz. Nem főz, nem segít a gyerekeinek a leckében, és rendszeresen még csak meg se fürdeti őket este. )

2012. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Ez alapján nem maradnék vele,mert nem tudnék rá felnézni.
2012. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
2012. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!