Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi idő alatt sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt sikerült feldolgozni?

Figyelt kérdés
Tegnap egy nagyon csúnya veszekedés volt köztünk a párommal. Én nagyon szeretem de ami tegnap történt nem tudtam feldolgozni, több helyen megsérültem olyan erősen szorította meg a karomat, a fejemet úgy hogy púp lett rajta. akkorát taszított rajtam hogy elestem és a bal lábam majdnem kitört. Megkértem hogy költözzön el (közös az albérlet de én intéztem mindet mert az egyik ismerősömé a lakás)de nem hajlandó mondván hogy előbb találnia kell új helyet. A szívem megszakad hogy ez történt de félek hogy ha most ez van nem lesz jobb késöbb sem. És attól félek minden férfi ilyen és úgysem találok nála jobbat.
2012. jún. 8. 11:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is: nem minden férfi ilyen. Ő ilyen volt, rengeteg hozzá hasonló van. De nem mind. Mindenesetre most az legyen az utolsó gondolatod, hogy mi lesz a későbbi párkapcsolataiddal... mindig jobb egyedül, mint egy erőszakos ember mellett. Valószínűleg ez tényleg nem lesz jobb, kár is a probléma megoldásával foglalkoznod. Ha az ismerősödé a lakás, megkérhetnéd őt, hogy tegye ki az exedet(gondolom, nem probléma, hogy én már így hívom.) Miután elment, lesz időd rehabilitálódni, megbékélni a gondolattal, hogy mostantól szabad vagy.
2012. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegyik ilyen és találsz jobbat,ne aggódj.

És ne engedj, keressen magának helyet, ha nem megy segíts neki,vagy menjen haverhoz

2012. jún. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel teljesen egyetértek. Nehogy meggondold magad és együtt maradj egy ilyen erőszakos emberrel, akárhogy fog könyörögni és esküdözni, hogy soha többet nem fordul elő, ne higgy neki!

Találsz ennél 100x jobbat, nem minden pasi ilyen.

2012. jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mióta vagytok együtt, milyen volt a kapcsolatotok mielőtt ez megtörtént, de jól tetted hogy megkérted hogy költözzön el. És olyan nincs, hogy neki még kell találnia másik helyet, ki kell dobni a lakásból. Ha nem tudod egyedül megtenni, szólj az ismerősödnek akié a lakás, mondd el neki hogy mi történt utána biztos segit, vagy rendőrséggel is ki lehet tetetni a lakásból. Én sem tudnék egy ilyen esetet elfelejteni a páromnak, mindegy mennyire szeretem. És azon meg kár aggódnod, hogy nem találsz nála jobbat. Mindenkinél van szebb, jobb, okosabb... És biztosan találsz olyat aki sosem emel rád kezet, megbecsül és szeret.
2012. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt és sajnos egy jó ideje már hogy a viták nálunk minden naposak, sajnos már máskor is előfordult hogy megszorította a karom de ilyen komoly még nem volt. Annyira féltem tőle.
2012. jún. 8. 11:16
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"És attól félek minden férfi ilyen és úgysem találok nála jobbat."

A bántalmazást tűrő nők egyik tipikus mondata. Ne hidd el neki, mert ez egy ördögi kör amiből később nehéz kiszállni. A párod valószínűleg úgy gondolja, hogy már magához kötött és így bármit megtehet. Az elkövetkező időszakban vigyázz. Ilyenkor jön a nagy bocsánatkérés, megbánás, ígéretek. Ne dőlj be neki. Találhatsz magadnak normális férfit hidd el sokan vannak. Kitartás.

2012. jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk ugyanez volt. Csak részegen szorította meg a nyakam. Megbocsájtottam mert nagyon szerettem. Ez 2 éve volt. Azóta hasonló sem történt, és ha csak rágondol a történtekre rosszul van. (meg is érdemli) De őszintén: megbántam. Nem kellett volna kibékülni, azóta nem bízom benne. Akkor ott valami elszakadt hiába szeretem.
2012. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden férfi ilyen. Ezek szerint van aggresszió a párodban, ami sosem fog eltűnni. Ne várd meg, hogy majd később a gyerekeiteket is verje... Hagyd ott.
2012. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a támogatást mindenkinek.Tudom hogy erősnek kell lennem. Csak nagyon nehéz! Legszívesebben meghalnék.
2012. jún. 8. 12:05
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hiba ha elfelejted neki. Én évekkel ezelőtt megismerkedtem egy fiúval, 26 voltam imádtam, a zsánerem volt, jó volt az ágyban is vele stb, de egyszer leköpött. Már nem is emlékszem a vitára, vagy, hogy mi miatt köpött le, de képzeljétek én feküdtem az ágyon hason, és olvastam, ő meg veszekedett valami miatt velem, és egyszer csak odajött leköpött és rámdobta a takarót. Én bennem komolyan mondom, hogya vér is meghűlt. Feküdtem a takaró alatt, és úgy meg voltam döbbentve, hogy levegőt is alig vettem. Na mondtam neki, hogy arra van az ajtó, lehet menni innen a p.csába, ne is lásam többé..mit képzel ő stb. Könyörgött, hogy ne küldjem el, nem akar hazamenni a nagyanyjához. Nem tudja mi ütött belé, életébe ilyet még nem csinált stb. Na mondom fasza...végül minden maradt a régiben, együtt maradtunk, teltek múltak az évek, soha de soha nem bántott, viszont féltem tőle. Nem fenyegetett nyiltan...csak olyan módszeresen érzelmileg nyomorított. Ezt nem tudom másképp kifejezni.

Aztán egy szép őszi napon megint veszekedtünk, és szembeköpött ismét. Ordított velem, elhordott mindennek, és jó alaposan a szemem közé köpött. Csak álltam ott, és meg sem mertem szólalni, de még csak le sem mertem törölni:( Borzalmas volt. Némán, könnyek nélkül zokogtam, Kirángatott a házból, emlékszem esett az eső, és néztem a pocsolyákat ahogy ráncigált magával az utcán. Akkor még nem mertem elhagyni, várnom kellett mig összejött anyi dugi pénzem, hogy albérlet kauciót tudjak fizetni, titokban kerestem albérletet is. És egy szerdai reggelen hívtam egy taxit, a cuccaimat titokban összecsomagoltam, és leléptem.

Nagyon sírt.

Én is.

De én örömömben.

Nagyon megbántam ezeket az éveket amiket vele töltöttem.

2012. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!