Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tudod hónapról-hónapra...

Hogy tudod hónapról-hónapra feldolgozni azt, hogy most sem sikerült teherbe esned? 8 hónapja próbálkozunk a kistesóval és most sem sikerült.

Figyelt kérdés
Idegileg-lelkileg kivagyok, csak bőgök és a másfél éves "nagyfiam" sem vigasztal. Valahogy nincs kedvem vele foglalkozni. Szörnyű anya vagyok.
2012. jan. 4. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehezen! De mindig azzal vígasztalom magam hogy majd a következő hónapban. És vettem ovulációs teszteket (50 db-ot) így nem bízom a véletlenre az együttléteinket most már.


Először is nyugodj meg! Stresszes állapotban nehezen fogsz teherbe esni. Az is lehet nincs peteérésed, de ezt az ovuteszttel meg tudod figyelni. A ciklusod 14-15. napján menj el a dokidhoz és nézzétek meg van-e érett tüsződ. Ez uh-on látni fogja.


Sok sikert! És fel a fejjel!

2012. jan. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nehezen, mi még csak 6 hónapja próbálkozunk, de sajnos nekünk sem sikerült még.


A lányom 1 hónap múlva 2 éves lesz, azt szerettük volna, hogy ne legyen nagy a korkülönbség, de remélem ez az év és a január szerencsét hoz.

A lányunk elsőre sikerült, szóval nem tudom mi a baj, lehet rágörcsöltünk vagy nem jó időben voltunk együtt, szerintem én is veszek ovulációs tesztet.

Amúgy a kétnaponkénti szex-et javasolják (van aki a három naponkéntit), mert így nem tudod kikerülni (elvileg) az ovulációt.

Amúgy az ovulációs teszt biztosan kimutatja, az nem téved?

2012. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Átérzem. Mi nem védekeztünk a kislányom születése óta. Fél évig szoptattam, de elvileg ez sem kizáró tényező. igaz akkor még nem figyeltünk ovulációt, semmit, fáradt is voltam. Aztán amikor megjött elkezdtünk komolyabban próbálkozni. Amikor 1 éves lett, akkortól már ovutesztet is bevetettünk minden hónapban. De nem akart összejönni, pedig elvileg a második baba könnyebben fogan.

Már teljesen kész volta, sírógörcsöt kaptam amikor megjött és mindig megjött. :(

Elmentem kiviszgálásra, hormonszintmérésre, minden rendben volt. A következő ciklusban meg végre sikerült!

Visszaszámolva a lányom 2-ik születésnapján (+/- 1 nap) fogant meg a kistesó. Szóval bő másfél év sikertelen próbálkozás után. El sem hittem. Ja, és ovuteszttel, szóval az tuti jó, nekem mindig kimutatta és a ciklusom 26-31 napig változott. (Amúgy a 2 évesem is úgy jött össze.)

Most vagyok 14 hetes kismama és nagyon boldog vagyok.

Nektek is sok szerencsét, előbb utóbb összejön! Azt nem mondom, hogy légy pozitív, mert nekem is azt mondták és tudom, hogy az csak idegesít, de nem segít.

2012. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
FELHÁBORÍTÓ! Most olvasom ezt a levelet , nekem az az EGY sem jön össze!!!!! Legalább az az egy sikerülne de az sem jön! Én még azt sem tudom hogy lehet e gyerekem, TE már biztos lehetsz abban hogy termékeny vagy! NEKEM LEHET ELEGEM!!! Mert ha már tudnám hogy van egy az megnyugtatna!
2012. okt. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!