Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Azok, aki miatt egy férj vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, aki miatt egy férj vagy feleség elhagyta a családját, nem félnek attól, hogy rájuk is ugyanez vár?

Figyelt kérdés
A férj és a feleség együtt él, van babájuk, kisgyermekük. Valamelyikük félrelép, a házasság megszakad az új kapcsolat kedvéért. Az a partner, aki miatt elhagyta az illető a családját, nem fél attól, hogy egyszer ugyanígy hagyják el őt is? Megfordul ilyen a fejében?
2012. jún. 12. 14:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy fél e, de engem most cseréltek le egy igénytelen lelakott sokkal idősebb nőért. És igen, kisgyermek is van, elég sok adósság. Ő el, én trutyiban. Ő jól van, én szenvedek.
2012. jún. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%

az utolsónak: ez rossz érzés lehet:/ sajnálom de örülök hogy boldog:) nálunk más a helyzet

én egy fiatalabb lány vagyok(15) anyukámnak 4 gyereke volt apumtól öcsém csak 6 hónapos volt mikor elhagyta anyumat egy apámnál majd 10 évvel fiatalabb nőért(azután szörnyű gondok voltak mindkét idősebb tesómmal és én hiszem hogy ez miatt). Anyám összezuhant. azóta már nem is a régi és még szereti.Ennek már majd 4 éve. Mégsem tudok megbocsátani teljes szívemből sem apámnak sem annak a nőnek. Lehet szeretik egymást de hogy élhetnének ezek után boldogan? Hogy magukra hagytak egy akkor 10 és 6 hónapos kicsit? szerintem szükségünk lett volna még szüleinkre. annak a nőnek pedig már 2 férje is volt és apám miatt vált el. azóta állandóan azt mondja a tanárom hogy örüljek neki hogy ez miatt megöregedett a lelkem és ilyen szép fogalmazásokat írok. Inkább fociztam volna 10 évesen mint fogalmazok jól 15 évesen. Ez végig fogja kísérni életemet és soha nem fogok megházasodni. hisz mi értelme manapság?

2012. jún. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Félni? Minek? Bárkit bármikor elhagyhatnak, és a statisztika azt mutatja, hogy a legtöbb házasság és család felbomlással végződik, szóval az esetek többségében valaki így is úgy is kilép a kapcsolatból.
2012. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%

Félni nem érdemes, azzal még senki nem előzött meg semmi rosszat, hogy félt. Egy szerelmes emberre nem lehet félelemmel hatni, mert annak az elsőrendű az, hogy együtt legyen a szerelmével, és a távlati félelmek akkor nem olyan fontosak.

Ha elhagyják, akkor valószínűleg nem volt jó a kapcsolat, de amíg tart, addig kiélvezik az együtt töltött időt. Ha vége van, hát vége van, legalább volt 6-8-10 jó évük, amit egymással eltöltöttek.

Le kell számolni ezzel a megkövült, korlátolt nézettel, hogy mindenkinek kötelessége élete végéig benne maradni egy kapcsolatban, még akkor is, ha már nem működik, és ha valaki véget vet egy kapcsolatnak, akkor attól összedől a világ és az valami rettentő nagy tragédia és rettegni kell tőle. Az emberek folyamatosan változnak, fejlődnek, és a kapcsolatok is folyamatosan alakulnak, és néha az emberek találnak egy inkább hozzájuk valót, ennyi. Ez így működik, meg kell barátkozni a gondolattal.

2012. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
52%
Hát ez de nagy hülyeség! Itt mindenki milyen példamutató! Hidd el mindenkinek van múltja! Ha nem családja volt, akkor tartós kapcsolata! Mindenki hagyott már el valakit valakiért! Attól nem lesz egy rossz ember! Tök egyszerűen valami hibádzott elötte és tök mindegy van-e gyerek vagy nincs! Egy kapcsolat megromlásáért 2 ember felelős! Ha valaki félrelép és úgy pattan meg a gyerekes családból az csak amiatt nem vágta a másik plekniébe, mert megpróbálta másutt kielégíteni amit otthon nem kap meg, testi vagy lelki dolgot, hogy hátha így fenntarthatja a gyermeke miatt a látszatot! Csak ez egyszer kibukik, vagy előbb vagy utóbb. És nekem ne mondja senki, akit már elhagytak, hogy Ő nem volt hibás és a partnere mindent megkapott és fene érti miért tette! Ilyen nincs! Ha valakit elhagynak annak oka van. Ha minden jó lenne akkor nem keresne másutt boldogságot az ember! Engem már hagytak el másért, Én már hagytam el másért és értem is hagytak el mást! Mindenkit elhagyhatnak ez nem attól függ, hogy elötte az illető nős volt-e vagy férjezett és nem egyenesen arányos a csapodársággal. Emberek vagyunk igényekkel érzelmekkel és lehet csak évekkel később derül ki, hogy valami nincs meg vagy MÁR nincs meg. Ne tégy semmit a családi állapottól függővé! Soha semmire nincs garancia!
2013. márc. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!