Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elperelheti a volt férjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elperelheti a volt férjem a gyerekeket tőlem?

Figyelt kérdés

Én elváltam tőle,3 éve én nevelem a gyerekeket.4 kiskorú gyermekem van,anyaságin vagyok jelenleg.A házam van de nem tudom fizetni a hitelt,albérletbe szeretnék menni,anyukám ha sokat nem is, de tudna azért valamit segíteni.Van egy kapcsolatom pár hónapja.

A volt férjem pánik beteg,mellette egy csomó nyugtatott szed,többször volt zárt osztályon.Van egy felfüggesztettje.

Ittasan is vezetett.stb..Ezekről mind van papírom!!

Az anyósomnak volt egy agydaganatja,nagyon sok problémám volt vele.Nekem a nagyobbik leányom nem ehet mindent ,amikor átment hozzá,a kislány egész éjjel hány és rosszul volt.Mellette amikor náluk laktunk anyósnál,akkor még nem volt saját lakásunk, a gyereknek olyan hasmenést kaptak,kint voltak a köjáltól,mindent le kell hipózni,én terhesen kaptam fertőzést,zöld volt a magzat vizem.Ezt mind tudom bizonyítani papírokkal,meg anyú is tudja tanúsítani.Én arra gondoltam az anyához vinné a gyerekeket,nála még fűtés sincs rendesen.Ilyen feltételek mellett elveheti-e a volt férjem a gyerekeimet tőlem?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat.


2012. jún. 17. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. A volt férjed nem alkalmas a gyereknevelésre. A saját életével sem bír mit kezdeni, akkor, hogy lehetne rábízni még 4-et?!

Attól, hogy Ti albérletbe mentek, nem ok arra, hogy elvegyék a gyerekeidet. Sokan élnek albérletben.

2012. jún. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyítottan összeütközésbe került a törvénnyel, elmeproblémái voltak (valaminek kellett még lennie ott, mert pánikbetegség miatt senki nem kerül zártosztályra).


Ha nálad semmi ilyen nem áll fenn, akkor kizárt, hogy elvegyék a gyerekeket. Nem azért, mert az anyjuk vagy, hanem mert te vagy az alkalmasabb szülő kettőtök között.

2012. jún. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Ő azért került zárosztályra,mert öngyilkos akart lenni.Mellette még pánik beteg is.

Én ellenem szerintem a mostani kapcsolatomat akarják felhozni.De szerintem senkinek semmi köze,a kapcsolatomhoz,és hogy miket csinálok a szerelmemmel kettesben.

2012. jún. 17. 09:18
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Nehéz helyzetbe hozzátok a bírót, neked pénzed nincs, a férjed meg bolond.
2012. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*volt férjed
2012. jún. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy mi köze a történethez a mostani kapcsolatodnak. Az a te magánügyed, amíg a párod nem veri vagy zaklatja a gyerekeket.
2012. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!