Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan, akitol bosszubo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akitol bosszubol el akartak venni a gyereket valaskor?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk hazasok, de kozos gyerek van.

2012. jún. 19. 12:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen. Tőlem is bosszúból akarta elvenni a volt nejem. A tárgyaláson akkora patáliát csinált, hogy kéthetente láthatom, hogy ihaj, pedig ő kapta a gyerekeket, hiába akartam én is. Sajnos van egy bevett gyakorlat, miszerint a nőé a gyerek, az apja meg kéthetente láthatja és kész. Szerinte havonta egy nap bőven elég lett volna, de erre azért a bírónő is kioktatta. Azóta rendszeresen ellehetetleníti a láthatásokat.
2012. jún. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát ne hagyd magad!!!

Nincs ilyen szélsőséges gyakorlat, szóval próbálkozz! Küzdj!

2012. jún. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Remelem, hogy nem fajul idaig a dolog! En szeretnem tovabbra is biztositani a lathatast, mert nagyon szeretik egymast. Csak olyan sok mindent kiabal, ha merges, hogy megijedtem, hatha el akarja venni tolem. Mindig gyereknek kene az elsonek lenni, de nehez, amikor megromlott egy kapcsolat es faj sok dolog..
2012. jún. 21. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!