Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tudnék különmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék különmenni válófélben lévo férjemtol?

Figyelt kérdés
a per huzodik (gyerekelhelyezés) mert bírocsere van és az ideiglenes kérelmunket sem adtak még helyet.ä férjem bántott és gyakori a lelki terror viszont ő is látleletet adott be, hoyg bizonyítsa, hogy én is bántottam.én nem tettem, csak megverte magát. viszontnekem rendorsegi feljelentésem van. Kérdésem a következő: polgári perben nem lehet felhasználni személyes felvételeket, fénykpeket, mely bizonyítja, hogy orult allapotba kerultem kishijan? konyhakessel hadonasztam, mert felidegesitett és ponta kezem ugyében volt a kés és nagyon eldurvult az arcom. vagy ha be is mutatja, ki lehet magyarázni ugyanugy, hogy dolgom volt a késsel és kozben felidegesitett? szeretnék én is kulon életet élni azon felul, hogy a kisgyereknek igy jo lesz. megtehetem, hogy eljárok a barátokkal és esetleg uj kapcsolatot létesítek, míg a per tart addig is és egyutt kell vele élnem? vagy ha megteszem a "kulon élem az életemet" ezzel elveszithetem a gyereket?

2012. jún. 23. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Jézusom! Odáig olvastam el, hogy a férjed megverte magát. Normálisak vagytok ti? Gondoljatok már a gyerekre is!!! Legalább ezeket mind végignézi vagy végighallgatja?
2012. jún. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem addig ne keress új párkapcsolatot míg nem lesz vége. Elég káosz van nálatok így is.

Ne foglalkozz vele próbálj meg a gyerekkel lenni minél többet a volt férjet meg vedd levegőnek ne szólj hozzá. Ha meg bánt hívd a rendőrséget

2012. jún. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha téged úgy "fel lehet idegesíteni", hogy egy KONYHAKÉSSEL HADONÁSZOL ELTORZULT ARCCAL akkor lehet nem is olyan nagy baj, hogyha a férjednél lesz a gyerek...
2012. jún. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Polgári perben fel lehet használni mindent, így az általad említett személyes felvételeket is. Ha elköltözöl a gyerek nélkül, és a per alatt a férjeddel marad, akkor számíts rá, hogy a bíróság neki is fogja ítélni, mert nem szeretik kiszakítani a gyereket a megszokott környezetéből, hacsak nincs rá alapos indok.
2012. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Természetesen nem a kisgyerek nélkül mennék külön. A rossz oldalamat pedig ő hozza ki belőlem mikor egész nap szidalmaz és kötekedik. a Fizikai bántalmazás kerülésére kínosan figyel, de helyette lelkileg terrorizál és a gyereket ellenem hangolja. Soha nem csináltam ilyet máskor és ha vége lesz ennek a tündérmesének, p

láne nem fogok. Egy fizikai bántalmazás, mint említettem, volt. A kisgyerek nem volt jelen, mikor eldurrant az agyam, csak hallotta a másik szobában még nem aludt el teljesen...

2012. jún. 23. 12:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt is a gyerek fog a lejobban sérülni.
2012. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én megértem a kérdezőt. A lelki terror sokkal rosszabb mint azt bár ki gondolná. Gyilkos indulatokat képes kiváltani amikor emberi méltóságában tapossa meg. Hogy lehet e felhasználni személyes felvételeket,azt az ügyvédedtől kérdezd meg
2012. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anya otthonról még nem hallottál? a veszélyben lévő anyáknak van kitalálva. Gyerekkel együtt lehet menni. Minden megyében van:

[link]

2012. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!