Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás közös megegyezéssel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás közös megegyezéssel, alperesként, mindenben megegyeztünk, gyerekelhelyezésban is. Első tárgyaláson megerősítettük, válni akarunk. A 2. tárgyalásra nem mentem el, pedig a papíron rajta volt, h akkor is lemegy a tárgyalás. Én néztem el?

Figyelt kérdés
Erre kiderült, h nem választanak el, és ha a 3. ra sem megyek el, akkor tanúkat idéznek be a házaság meromlásának okainak bizonyítására. Semmi követelés nincs és mégis szivat a bírónő? Rosszul értelmeztem a szöveget az alperes megjelenéséről?
2012. jún. 23. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, rosszul értelmezted a szöveget.


Ha nem mégy el, az azt jelenti, hogy mégsem értesz egyet a válással.


Ha tényleg el akarsz válni te is, akkor annyira nem megeröltetö megjelenni a tárgyaláson.

2012. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megértem hogy válni akar a párod. Gondolom ilyen mentalitással kezelted a házasságodat is.

Az alperesnek valóban nem kötelező megjelenni, megtartják a tárgyalást akkor is, csak legfeljebb hozzá sem tudsz szólni ahhoz, ami ott elhangzik, és így a közös megegyezésnek sincs semmi esélye, hiszen nem vagy ott, nem tudtok megegyezni sem. Ergó az lesz, amit a volt párod akar és igazolni tud.

2012. jún. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagy segítség, köszönöm, pláne a körülmények ismerete nélkül. Járhatsz még te is így.
2012. jún. 26. 08:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennek az utolsó kommentnek a hangneme is csak az előtte leírtakat igazolta. De lehet, hogy neked van igazad, nehéz elfogadni, ha valaki kimondja az igazat és az nem esik jól, ezért aztán dögöljön meg a szomszéd lova is, jó magyar mentalitás szerint.
2012. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!