Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 2012. 01.13-án be lett adva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ary74 kérdése:

2012. 01.13-án be lett adva a válóper. Mikor várható az első tárgyalás?

Figyelt kérdés
Az éllettársam, és a felesége 2012. január 13. -án beadta a vállást közös megegyezéssel, posta fordultával ajánlottan a Bíróságra! Mennyi idő kell ahoz, hogy a bíróság kitűzze a békítőtárgyalást?
2012. márc. 7. 14:54
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Ez városonként más és más. Nálunk 2011. dec. közepén lett beadva és 2012. február elején kaptam meg az első tárgyalás időpontját (márc. 27.), de ahova nekünk kell menni eléggé leterhelt tárgyalásokkal, állítólag.

2012. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia!Igen,de ha figyelembe vesszük,hogy ott voltak az ünnepek decemberbe,akkor reális az időpont,belefért a 30 napba,a levél amit kaptál!Én mikor beadtam 10.18.-án,november 5.-én már megkaptam a levelet,hogy nov.25.-én lesz a tárgyalás!Köszönöm a segídségedet!!
2012. márc. 7. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Élettársad, azt még most fog válni? Remélem, gyerek nem volt? Akkor nézheted majd az arcát egy életen át, neki nincs családja...
2012. márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,most fog válni.!Van két pici gyereke.Azzal nincs gond,hogy van gyereke,nekem is van kettő,igaz az enyémek már nagyok!Épp ma kapta meg a papírt,mikorra kell menni!
2012. márc. 8. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!