Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csinájak ha elváltak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinájak ha elváltak a szleim?

Figyelt kérdés
Egy hónapja elvátak és most választenom kell anya és apa között
2012. jún. 23. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért kell választanod? Élj ott, ahol neked a legjobb, és látogasd a másik szülődet.
2012. jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem kell választanod köztük. mindkettőt ugyanúgy szeretheted, azt kell eldöntened hol szeretnél élni.

gondollj végig mindent és döntsd. a másik szülődet ugyanúgy láthatod, mehetsz hozzá, szülőd marad, csak nem vele fogsz élni

2012. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ott éljél, ahol jobban érzed magad. Szempont lehet az is, hogy melyikük lakik közelebb az iskoládhoz, hol van több barátod.

Melyiküknek van több ideje foglalkozni veled, stb.


Semmiképpen sem jelenti ez, hogy bármelyikük téged már kevésbé szeretne, és akármelyikükkel is laksz, a másik szülődet is akkor láthatod, amikor csak akarod. Gondolom, hogy nem fog senki ahhoz ragaszkodni, hogy kéthetente csak, meg ilyenek, hanem meg tudjátok beszélni.


Valószínűleg a másik szülődnél is lesz szobád, ott is alhatsz, ha akarsz. Ha nagyon közel laknak, akár "váltogathatod" is, hogy hol vagy, persze kell egy bázis neked is, de sokat lehetsz a másik szülőnél is.


A mi szüleink is elváltak, apukánkkal maradtunk, de semmi gond nem volt, anyuval is akkor találkoztunk, mikor akartunk, sosem szenvedtünk hiányt semmiben!

Kívánom, hogy neked is alakuljanak jól a dolgok!

2012. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megteheted azt is, hogy egyik héten itt, másik héten ott laksz. Vagy akinél jobban érzed magad, bármikor átköltözhetsz a másikhoz, ha kedved tartja, csak szólj nekik.
2012. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egyik héten itt, másik héten ott és ez fog majd segíteni a döntésben
2012. jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
csak elkel döntenem , hogy kinél szeretnék élni mert az apukám Győrön fog lakni az anyukám pedig Miskolcon :/
2012. jún. 24. 15:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor pl. először annak járj utána, melyik város vonz jobban. Iskola, barátok vannak-e esetleg az egyik helyen? Valamelyik város az, ahol most is élsz? Ha mindkettő költözést jelentene, akkor hova mennél szívesebben?


Fogd fel úgy, hogy nem a szüleid között kell választanod, hanem két szép, de teljesen eltérő város között. :)

2012. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok de Amerikába élek és csak amikor baba voltam csak akkor éltem Magyarországon és most költözünk !
2012. júl. 2. 13:57
 10/10 anonim válasza:
Nem tudom azt mondják a gyerekek nagyon nagyon kicsivel az anyukájukat szeretik jobban miskolc klassz hely de ha apudat szereted jobban akkor kőltőzz győrbe amugy én is miskolcon lakom
2012. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!