Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltak a szüleim? és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltak a szüleim? és az anyám ki akar készíteni (hosszabban lent) mit tegyek? SOS segítség?

Figyelt kérdés

Elváltak a szüleim és két külön városba élnek messze egymástól.Az édesanyám gyűlöl meg a vele élő mamám is meg a tesóm is folyton piszkálnak minden ért még apa és anya együtt volt a mamám nem piszkál de hogy elváltak elkezdett piszkálni.És meg van mondva nekünk hogy mit kell mondanunk apának pl azt hogy utáljuk , nem akarunk vele találkozni

ez aaz én részemről nem igaz a tesóm éról igaz.

ELAKAROK INNEN MENNI de nem tudom hogy kéne csinálni most 7.es vagyok és még szeretnék várni a 8.dikos nyári szünetig és akkor elköltözni.

és szeretnék tanácsokat kérni hogy hogy tudnám ez elmondani hogy ne öljenek meg engemet

és addig mit csinálja ha azt kell mindég mondani apának hogy utálom pedig nem igaz csak ha nem mondom akkor a tesóm beárul és megvernek meg lecsesznek.

mit csináljak????

tudom hogy nem illik ebe a kategóriába de itt vannak sokan lécci segíts!!!

Lány vagyok

Ki fogok készülni


2012. ápr. 2. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ajj ajj ajj... családsegítő? Vagy írj meg apukádnak mindent e-mailban, azt csak nem ellenőrzik anyádék. :/ Egyébként miért utálnak? Nyugodtan írhatsz nekem privátot.
2012. ápr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bence_ ***** válasza:

Innen írj mindenkinek [link]

Valaki csak válaszol és segít. Telefonnal vedd fel amikor elmondják, hogy mit kell mondani apukádnak.

2012. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az anyám mindég utált így nőttem fel, a mamám pedig mióta anyáék elváltak folyton piszkál hogy nem tanulok pedig igen és nem találkozhatok a barátaimmal sem és ma is két ötöst és egy négyest hoztam és ez még nem egy jó nap volt nem vagyok rossz tanuló sem de úgy vagyok minden kinek beállítva hogy béna vagyok meg hülye és sosem csinálok házit pedig ez nem így van meg az iskolába is bejött és műsort rendezett hogy nem tanulok pedig ő háromszor megbukott! És nem tudom mért utál engem a tesóm is utál meg a pasija is
2012. ápr. 2. 17:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösszi nektek megfogadom
2012. ápr. 2. 17:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom amit veled művelnek :( Azt javaslom,valahogy vedd fel a kapcsolatot apukáddal,telefonon,vagy interneten. Mondd meg neki,hogy te szereted,de anyukád nem engedi hogy ezt elmondd neki. Gondolom ő is szeret téged...szóval mondd neki azt is,hogy ne mondja el anyukádnak. Szerintem ez beválhat :)
2012. ápr. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!