Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most akkor békülne, vagy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor békülne, vagy hogy van ez? Hosszú!

Figyelt kérdés
A párom szakított 5 hete. Most lennénk 4 évesek jövő hónapban. Én mindent megtettem, hogy visszaszerezzem, kedvében jártam folyamatosan nem becsülve ezzel önmagamat, mivel egy másik nő miatt hagyott el. Beláttam, hogy nem megyek a könyörgéssel, zaklatással semmire, csak vártam. Egyre többet kezdett el jönni, mikor jött is azt mutatta, hogy szeret. Én meg hagytam, mivel nagyon szeretem és tudom, hogy a másik nő nem jelent neki semmit. Valahogyan érzem (most ez lehet, hogy naívan és bután hangzik, de igaz.) 2 hete kb. már nem csak a kicsinkehez jön, hanem hozzám is. Bár, utána megy a másik nőhöz. Azt mondja, nem tudja mit akar, bűntudata van mindkét oldalra, de főképp a családja felé. Megkérdeztem tőle a napokban, hogy ugyan nem kérte, de eddig is vártam rá és hogy várjam e még egy darabig. Azt a választ kaptam, hogy igen. Tegnap itt is aludt velünk, de valahogyan olyan furcsa volt. Állítása szerint, csak fáradt. Reggel innen ment dolgozni. Mondtam neki, hogy csak az évfordulónkig vagyok hajlandó rá várni, ha nem jön haza, akkor tovább nem. Igaz szerelemmel szeretem és ezt ki is mutatom, meg is lepem dolgokkal, úgy látom örül is nekik. Annyit mondott, hogy ő is úgy gondolta, addigra kiderül. De mégis az estéit, vagy a szabadidejét a nőnél tölti.

2012. jún. 28. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyitva tartja a lehetőségeit. A jelenlegi nője nem biztos pont, valószínűleg nincs szerelem sem, csak szórakozás. Majd idővel megszakad a kapcsolat, és akkor könnyek között visszakönyörgi magát, hiszen tudja, hogy úgyis megbocsátott. Gyakorlatilag így vett egy legális kimenőt. A kérdés az, hogy a te büszkeségedbe beleférne mindez?
2012. jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mázlista a csávó. Talált egy h.lyét, akit nyíltan csalhat, ennek ellenére még a közös ágyukban is aludhat, sőt, az asszony teper, és ott a szerető is, akihez akkor megy, mikor kedve van. Tud élni.
2012. jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kettesnek tökéletesen igaza van
2012. jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, ez valami hasonló.

1. Tudom, hogy nem szerelmes, ezt meg is mondta.

2012. jún. 28. 12:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

hát így olvasva az jön le amit többen is írtak,te vagy a biztos pont de neki a másik nő az érdekesebb.Ezt addig tudja csinálni amíg te hagyod,mert neki ez nagyon kényelmes.És nekem van egy olyan érzésem hogy a nőt még annyira nem ismeri tehát ha véletlen valami történne köztük ami neki nem tetszik akkor menne vissza hozzád.Ebbe a dologba az is benne van ha jobban megismeri kezd hozzá is úgymond kötődni és akkor majd a mérleg elborul valamelyik irányba!

Én ezt nem várnám meg!!Egy férfi mindig tudja mit akar az már más kérdés hogy húzza az időt.És nem azért,hogy nektek jó legyen meg nem akar megbántani.. meg bűntudat,hanem hogy neki minél jobb legyen.

Tehát mérlegelj így megéri-e megalázni magad??

2012. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat a parod talalt egy jo plai madarat. Ahogy az elottem levok is leirtak, nyitva tartja a lehetosegeket. Te vagy a biztos pont, es igy mar h bevallottad tudja is h visszavarod, es megbocsajtasz neki. A not meg nem ismeri, izgalmas, kizokkentette a szurke hetkoznapokbol, de keplekeny. Ha a no nem valna be akkor meg mindig ott vagy te. H kitalalja az evfordulotokig, egy haladek kerese a reszerol, gondolvan addig hatha kiderul az uj nonek a hibai, es latja h tud e vele egyutt elni vagy nem, vagy kiderul h az uj nocinek kell e vagy nem.

Hat en nem tennem neki meg ezt a szivesseget.

Ha valoban vissza akarod kapni, adj neki ultimatumot es dontson, de ne jatsozn veled csiki csuki jatekot. Evfordulotokig adj haladekot, de addig ne jarjon hozzad es ne keressen. Dontse el mit akar, viszont tisztaznam vele, h ez volt az elso es az utolso eset. Meg egyszer megcsal repul. Csak h tudja merre hany meter.

Engem is csaltak meg, igaz szerenscere nem volt gyerek, nagyon fajt de en nem engedtem a pasast vissza, kidobtam.

2012. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon jó könyv, melynek ez a címe: Így szeress, hogy szeressenek. A szerzőjének a neve nem jut az eszembe. Abban van egy jó szöveg, amit saját szavaimmal megpróbálok visszaadni. " Bármilyen furcsa, ha tartanak tőled az emberek, jobban becsülnek. Tehát igen egyszer kétszer, ha pofont kapsz, tartsd oda a másik orcádat is, de ezt nem lehet végtelenségig csinálni, mert soha nem éred el a célodat, ki fognak használni, s nem fog téged semmire sem becsülni a másik fél. Hisz megszokta tőled, hogy veled mindent megtehet büntetlenül. De, ha visszaütsz, egy idő után, ismét becsülni fog. s tartani fog tőled. Megtanulja, hogy veled sem lehet megtenni mindent büntetlenül Szerintem használj női praktikákat, mert szerintem ezzel a viselkedéssel csak szánakozást váltasz ki belőle, nem szerelmet. Vannak férfiak, akik szeretnek szenvedni. S jellemtelenek is, mert kihasználják a másik fél jóságát. Ha ez a módszer nem válik be-amit most alkalmazol-akkor váltsál.
2012. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ott szokott lenni,egy nőnél???

én,hogyha csak csókolózna is vele,akkor elmennék tőle,mert ha igazán szeret,akkor nem csókolózik,mert te vagy a számára a tökéletes nő...én a helyedben nem aláznám így meg magam!!(hidd el,tapasztalat!)a férfiaknak kell,hogy a nők után menjenek.te veszel neki ajándékot???jesszus...azonnal zárd be a kaput,és ne nyiss neki többet,csak,ha a gyereket akarja látogatni!!

2012. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!