Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akiknek nem volt segítségük,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nem volt segítségük, de gyerekük sem! Hogy kezdtetek új életet?

Figyelt kérdés

Hogy kezdjek új életet? Nincs semmim és senkim. Idáig csak egymásnak éltünk, nem maradtak barátaim...rokonokat hagyjuk.

Nincs házunk, autónk....albérletünk van, hűtőnk meg mosógépünk.

Hogyan tovább? És anyagilag havi 85-ből?

Tudom, hogy nagyon sokan ennél kevesebből élnek, de nekem most vhogy nagyon kilátástalan a helyzet. Nem tudok fordulni sehova, nincs kitől segítséget várnom-kérnem.

35 éves fejemmel mit csináljak? Albérletet nem tudok egyedül kigazdálkodni. Akkor mi marad? Szobabérlés?

Áááá, kész vagyok! Tényleg vadidegen emberrel kell összecuccolnom?


35/N



2012. júl. 8. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mint a híd alatt...
2012. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Váltok a pároddal? Hát, a szobabérlés sem olyan vészes talán... Munkásszálló? Vagy nagyon olcsó albérlet? Nehéz kérdés...
2012. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, válunk.

Még megy az időhúzás mindkettőnk részéről. Meg van még egy csomó "közös kötelezettségünk". Pl., ami hirtelen eszembe jut, hogy a nyáron vagy 4 esküvőre vagyunk meghívva.

Nagyon nem vígasztal a tudat, hogy neki sem lesz könnyebb. Sőt még könnyebb is lesz neki, mert neki van hova mennie, vannak rokonai. Nekem senkim, nekem is az ő rokonai vannak/voltak.

2012. júl. 8. 21:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire egyedül érzed magad,akkor a lagzikat nyugodtan kihagyhatod,mert fölösleges pénzkidobás.

A munkásszállást már írták itt,az szerintem is jó ötlet.

Most bizonytalannak tűnik,de aztán mindig kialakul valahogy.Fel a fejjel!

2012. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz kimenni külföldre dolgozni? Vagy elvállalhatsz idős gondozást is, vagy házvezetőnői állást bentlakással.
2012. júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha váltok minek mentek esküvőkre együtt? Próbálj meg külföldi munkát. Nehéz egyedül menni valahova az biztos:(
2012. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
.
2012. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!