Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan kezdtetek új kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdtetek új kapcsolatot, ha az ex nem hagyott békén? Olyan esetekre gondolok, ahol gyerek is van.

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Bírósági ügy lett belőle, és távoltartási határozat született ellene zaklatás miatt.

Azóta eltűnt az életünkből, nyilván nem akar börtönbe kerülni.

2009. dec. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
engem/minket hónapokig zaklatott. sms-eket írt az utána következőnek, leköpködte az autóját. én "öngyilkos" hajlamú leveleket kaptam tőle, figyelte a házat ahol laktam. a kert végéből leselkedett az udvarba hogy mikor mit csinálok, megnézte hogy be van-e zárva a kapu és ha nem volt azon filózott kit várok hogy nem zárom be. volt hogy kinyitotta a bezárt kaput (ott lakott ő is így tudta hogy lehet kulcs nélkül nyitni) és bejött az udvarba (ezek is benne voltak a levélben onnan tudom). aztán megelégeltem beszéltem egy rendőrrel hogy mit tehetek. azt mondta feljelenthetem zaklatásért. ezt elmondtam neki hogy még egy húzás és ezt fogom tenni. abbahagyta a dolgait, viszont a következő kapcsolatom nem élte túl ezeket a "megpróbáltatásokat".
2009. dec. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok-sok türelemmel, és józan ésszel.


Nálunk az extől két gyereke volt a páromnak, a gyerekeket az első évben én nem is láthattam. Minden voltam, csak ember nem a volt feleség szemében...


Aztán telt-múlt az idő, és az egyik gyerek meglátott az utcán. Kíváncsi lett rám, és egyik nap feljött hozzánk (ex tudta nélkül), mesét nézni. Hamar összebarátkoztunk... :) Ezután következett a másik gyerek (szintén titokban, hogy ex nem is tudta), és amikor a két gyerekkel már jóban voltunk, lassan megbékélt ő is. Nem volt választása, hiszen a gyerekek az én pártomra álltak, már hiába szidott, senki nem volt vevő rá.


Ma ott tartunk, hogy van egy közös kisfiunk is a párommal, és olyannyira kibékültünk exxel, hogy akármikor felmehetek hozzájuk, ők is jöhetnek hozzánk. (Mert végül tőle is megkaptam az "esélyt".) Ez persze már csak azután következett be, hogy exnek is lett új hódolója... :)


Hidd el, a te kezedben sokkal jobb lapok vannak, mint a mérges ex kezében. Veled van a párod, téged szeret. Az ex kezében legfeljebb a láthatási jog korlátozása lenne, de jogilag ehhez sem folyamodhat, mert akkor perelhető. Türelem, és ne hagyd magad felidegelni. Bármit csinál, ne gyűlölködj. Ezt a párod is értékelni fogja, ráadásul ezzel általában a mérges ex sem tud mit kezdeni... Előbb-utóbb fel kell adnia.

2009. dec. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi 3-ik, talán rosszul tettem fel a kérdést! Arra gondoltam, ha a volt férj/élettárs akadályozza az új kapcsolatot, de azért köszi!
2009. dec. 2. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk2évbe telt,hogy ugymond békén hagy minket,bár néha néha még innen onnan vissza haljuk,hogy lehord minket mindenféle utolsó bunkoknak...bár az elejétől kezdve levegönek néztük,sose vettük fel az ő stilusát.A veszekedéseibe se voltunk sose partnerek,csak nevettünk rajta egyet aztán ajtó becsuk.A páromnak van egy 6éves lánya tőle,de őt se láthatjuk,ha alahol össze futunk velük még a gyereket se engedi oda.Azóta neki is van ujkapcsija vagyis anno ö lépett le azzal a bizonyossal.És mégis ő zaklatott minket ennek ellenére.

Azóta nálunk is lett egy baba,külön család ez is meg az övék is.

Ez a mi kapcsolatunkon is nagy lökést adott egyébként,mert ami keverések voltak mások már rég szét mentek volna,mi annál jobban ragaszkodunk egymáshoz,és kiállunk egymásért!!!Erősnek kell lenni és mindenképp a bizalom a másik felé a fontos!

Remélem a válaszodra ez egy elfogadható válasz lesz:)

2009. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, nekem még nincs kilátásba másik kapcsolat, de nagyon valószínű, hogy ha lesz, úgy járok mint az első 2 válaszoló! Sajnos hasonló beállítottságú a volt élettársam:(
2009. dec. 2. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!