Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El vehetik emiatt a gyerekeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vehetik emiatt a gyerekeket tőlem?

Figyelt kérdés
16 év után beszeretném adni a válókeresetet, viszont a férjem megfenyegetett, hogy elveszi tőlem a gyermekeinket (11,7,2 évesek) azzal az indokkal, hogy van egy Bt. -m, (Ő kültag benne) aminek van adótartozása, ezenkívül 4 évvel ezelőtt voltam pszichiátrián kezelve (önszántanból mentem be) 2 hétig pánikbetegség miatt (2 éve nem szedem a gyógyszereket tünetmentes vagyok)Lakhatásunk biztosított,a férjem maradt a családi házban,én költöztem albérletbe a gyerekekkel,mivel az én keresetem sokkal magasabb,mint az Övé.A gyerekek velem szeretnének maradni.

2012. júl. 9. 00:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A férjednek mik vannak a rovásán, amik ellene szólhatnak a perben?
2012. júl. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
adótartozás miatt nem fogják elvenni a gyerekeket.az a gáz hogy te albérletben vagy és ő saját házban.
2012. júl. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Azért mert évekkel ezelőtt orvosi segítségre volt szükséged,mert tartozásod van,mert albérletben élsz még nem a gyerekeidet elvenni.Ennél sokkal súlyosabb érvek kellenek
2012. júl. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
9%
gyermekelhelyezési per első taktusai bizony az hogy kinél lenne jobb helyen a gyerek ?kinek vannak jobb körülményei?és mivel albérletben élsz ,a férjednek itt van eg yplusz pontja.de sokat számít hogy te vagy anya
2012. júl. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A pánikbetegség nem elmebetegség, bármelyik pszichiáter kiröhögi a férjedet, ha ezzel akar érvelni (egyébként elég gerinctelenség lenne, ha ezt próbálná felhozni ellened, ennyi erővel egy cukorbetegre is mondhatnák, hogy nem képes ellátni a gyerekét, mert bármikor elájulhat...) Az adótartozás nem érdekes, ha van annyi kereseted, amennyiből tudod fizetni a tartozást és el tudod tartani a gyerekeket, és az albérlet se mínusz pont, mert van egy fél házad, önként hagytad ott, hogy az alacsonyabb keresetű férjednek legyen hol laknia (ezt értékelhetné). Szóval nincs mitől félned.
2012. júl. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
a nickedben a 80 a születési éved?
2012. júl. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
A döntő súly az,hogy hol akarnak maradni a gyerekek.Ha egyértelműen kijelentik,hogy az anyjuknál,akkor tuti,hogy nála helyezik el.Emiatt ne aggódj!
2012. júl. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ilyen volt. Gyermekelhelyezésnél mindig kikérték a gyerek véleményét, s bár anyám sokkal kevesebbet keresett, és egy picit kilátástalanabb is volt a lakhatás, viszont dupla órákat dolgozott h pénzünk legyen, meg a gyerekek is az anyjuknál akartak maradni, így hát anya kapott meg minket :)
2012. júl. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A férjem "rovására" írható fel,többek között emiatt is válok,hogy az utóbbi két évebn rengeteget iszik és ilyenkor nagyon agresszív.Bár sem engem,sem a gyerekeket nem bántotta,de pl:kiverte az ablakot,szétverte az ajtót...stb.

2012. júl. 9. 08:54
 10/20 A kérdező kommentje:
6/9 a nickemben a 80 a születési évem.
2012. júl. 9. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!