Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Viszony után helyre lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszony után helyre lehet hozni egy házasságot?

Figyelt kérdés

A férjemnek másfél évig viszonya volt egy huszonéves lánnyal. (Mindketten 31 évesek vagyunk), én nem tudom, hogy mit tegyek, reális-e ilyesmi után helyrehozni egy házasságot. Egy fiunk van, két éves.

Véleményeket, tapasztalatokat várok, minden érdekel, nagyon tanácstalan vagyok.



2012. júl. 24. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ mi volt a gond. Ha te is érzed, hogy igen, hibáztál és látod azt, hogy tudnál változtatni, akkor helyre lehet hozni, HA mindketten akarjátok.

Ha viszont úgy gondolod, hogy eddig is minden tőled telhetőt megtettél, jó feleség, jó anya voltál, akkor ne gondolkozz a helyrehozáson, mert nem tudnál mást nyújtani, mint eddig, és mint látjuk, a férjednek ez kevés volt. Úgyhogy ezt neked kellene tudni, hogy miért tette a férjed, amit tett és hogy neked ebből mi volt a részed.

2012. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bár azért azt hozzá teszem, hogy én azért nem maradnék vele, mert úgy látszik bármilyen probléma is merülne fel, ő nem megbeszélné, megoldaná azt, hanem máshol keresné a boldogságot. De ezt is te tudod, hogy ő próbált-e változtatni a helyzeteteken, vagy sunyiban, minden jel nélkül kúrt félre annyi időn át.
2012. júl. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Én biztos hogy nem hoznám helyre. Ha egyszer meg tette akkor megfogja tenni máskor is,tudod kutyából nem lesz szalonna. De ez az én véleményem,ha te megtudod ezt neki bocsátani az a te dolgod.
2012. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Annak idején próbáltam helyre hozni, de nem sikerült. Megbocsátottam de minek? Utána is volt vkije. Két éve elváltam , azóta jól vagyok.
2012. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Másfél év túl hosszú idő. Bármilyen problémátok volt, ennyi ideig félrelépni, hazudni, pénzt és időt másra szánni elég nehezen magyarázható. Mikor kezdődödött az a kapcsolat, ha kétéves a fiatok? Ahogy leírtad úgy tűnhet, a terhességed alatt kezdődött.

Tapasztalatom az, hogy ilyenkor már nem lehet rendbehozni a kapcsolatot, de nekünk nem volt gyerekünk.

2012. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Én nem tudnám és nem is akarnám helyre hozni, de ha te együtt tudnál vele lenni úgy,hogy tudod idő közben másban is járt.... hát, hajrá..
2012. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Költözz el egy kis időre a kicsivel együtt..Ha látod rajta, hogy nagyon bántja a dolog és tényleg megbánta, akkor se hagyd magad. Add a tudtára, hogy igenis megbántott,megalázott téged, mint nőt. Fél évig szó se essen arról, hogy visszaköltözöl. Ha fontos vagy neki és a kicsi, akkor keres és megpróbálja jóvátenni. Ha nem, akkor leszarja az egészet és éli tovább az életét, de ez legyen a saját bizonyítványa....
2012. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Kedves utolsó. Másfél éves viszony után nem azon a fél éven áll vagy bukik a dolog. Ez szánalmas próbálkozás lenne a nő részéről. Ez a férfi sem a feleségét sem a gyermekét nem tiszteli, és sajnos nem is egyszeri hibáról van szó. Én soha az életben nem pazarolnám az időm egy olyan emberre, akinek a családja nem jelent semmit. Ekkora emberi változások nincsenek, és nem is várnék rá. Keresnék olyan társat, aki komolyan veszi a családunkat és tisztel! Ez nem apa és nem is férfi... de további jelzőket nem sorolnék. L28
2012. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Attol fugg, hogy szeretitek-e egymast es eleg eros vagy-e.

Nekunk sikerult, igaz, hogy nem masfel eves viszony volt, hanem par honapos. De en ugy leptem tul rajta, hogy tudtam a miertjet (nem, nem az en hibam volt elso sorban) es a ferjem is tudta, hogy hulyeseget csinalt.

O speciel tokos volt mar a vegen, lezarta a kapcsolatot, az eletben nem jottem volna ra, de leultetett es elmondta. Utana mi osszekaptuk magunkat es megerte.

De nyilvan baromi nehez volt, idobe is telt es nem is vagyunk egyformak.

A tanulopenzt a ferjem megfizette, altala en is, nem gondolom hogy barmelyikunk meg egy ilyen hibat elkovetne, mert nem volt ez jo egyukunknek sem. Ha megis, akkor meg mar nem kellene erolkodni, de az azota eltelt idoett mindenkeppen megerte.

2012. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jól értelek, hogy a kicsi megszületett, és ő azonnal máshoz ment "vígasztalásért"?


Ez azt jelenti, hogy vagy te voltál nagyon erősen rátekeredve a gyerekedre - ne vedd sértésnek, nem az; vannak ilyen anyák is és én nem tudhatom, hogy te milyen ember vagy egy rövid kérdéssorból -, és ő fokozatosan elmagányosodott, féltékeny lett és irigy a gyerekre (vannak ilyen apák is); vagy te mindent megtettél és a férjednek nem volt elég semmi sem. Képtelen volt elfogadni, hogy nem ő a Világegyetem központja, hanem a gyereke.


Az utóbbi esetben a házasság menthetetlen, bármennyit is vársz és bármit is teszel. Az előző esetben próbálj vele beszélgetni, és megpróbálhattok közösen egy párterápiát, menteni a menthetőt - elsősorban a kicsi, másodsorban magatok miatt.

2012. júl. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!