Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akiket megcsalt a férjük és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket megcsalt a férjük és a viszony után rendeződtek a dolgok, ez így maradt vagy később minden újra kezdődött?

Figyelt kérdés
A férjemnek egy éven keresztül viszonya volt egy lánnyal. Állítása szerint szerelmes volt bele. Mikor megtudtam a dolgot válaszút elé állítottam és ő minket választott. Ezután nem működtek a dolgok így negyed év elteltével megbeszéltük, hogy beadjuk a válást. Ő szinte abban a pillanatban újra elkezdett udvarolni a lánynak, aki nagyon ódzkodott a dologtól, de végül belement a kapcsolatba a férjemmel. Aztán újabb fél év múlva rájöttünk, hogy a válás nehezebb lesz, mint gondoltuk, főleg az anyagiak, közös hitelek miatt és amiatt, hogy nem tudunk megegyezni semmiben. És közben egész jól elvoltunk, nem veszekedtünk már annyit. A lány azonban látva, hogy a dolog semerre nem halad szakított. A férjemmel nincs szex. Hivogatja a lányt, bár vagy letagadja, vagy azt mondja, csak barátilag. Nem találkoznak, ezt biztosan tudom.Rendbe jöhetünk még? Nem tudom mit tegyek. A fiunk 3 éves.

2012. máj. 27. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szomorú nincs ló jó a szamár is eset..te vagy a szamár:(
2012. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Na ez elég undorító. Szerintem ne bocsáss meg neki és szerintem az lenne a helyes, ha meg megoldanátok azt, hogy ha papíron nem is váltok el, legalább költözzetek külön. Ne hunyászkodj meg előtte.
2012. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hú,ez elég bonyolult helyzet,nem irigyellek.Nálunk 2éve történt a megcsalás,kb 2 hétig tartott a viszony egy pár alkalommal voltak együtt, mikor kiderült.Én is válni akartam, elzavartam otthonról,de aztán rájöttem még szeretem és adok neki még 1 esélyt.

Azzal a feltétellel jöhetett vissza, hogy szakít a nővel,és megváltozik sok mindenben,én is változtattam dolgokon.

Mi jól vagyunk azóta, minden sokkal jobb lett már 2éve ennek.

Viszont beárnyékolja a dolgot(nehogy már minden jó legyen) a volt szerető szemétkedése, kavarása.

2012. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Benned semmi tartás és büszkeség nincs. Tényleg te vagy a szamár ahogy az első mondta. A férjednek nem jött be a kiscsaj erre maradt nálad. Gratulálok ha ezek után még vele akarsz esetleg maradni. Nekem ha az első kiderült volna, azonnal beadtam volna a válást. Nem gondoltam volna, hogy vannak ilyen nők.
2012. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Meg kell próbálni rendbe hozni.S csak akkor dobbantani,ha elviselhetetlen a helyzet.
2012. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, úgy történt, ahogyan a kérdésedben leírtad. Megcsalt, a viszonya után rendeződtek a dolgok, és később minden kezdődött újra. Már lassan három éve, hogy külön élünk.
2012. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szerelemben nincs büszkeség, tehát ha szereti, egyértelmű, hogy visszafogadja és vissza akarja csinálni azt a helyzetet, amikor még kölcsönös volt a szeretet.

It szerintem az a sz.r, hogy a pasi nem csupán a f.rka után ment, hanem valószínűleg az érzelmei után, és akkor bizony nehezebb a családújraegyesítés.

Kihűlt kapcsolatokat amúgy szerintem nem lehet újramelegíteni, max újrakezdeni, új alapokról. Veled kapcsolatban is: ha újra akar, kezdje veled előlről, udvarolgatás, újra ismerkedés....

2012. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!