Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerelmi viszony után működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi viszony után működhet egy házasság?

Figyelt kérdés
A férjemnek viszonya volt, döntés elé állítottam, engem választott, szerette a nőt. Helyrehozható ilyesmi után egy házasság hosszútávon?
2011. okt. 23. 17:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
51%
NEM!!!!!!!!!!
2011. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
43%
Nem. És ha van tartásod, ez nem is lehet kérdés.
2011. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
49%
tipikusan olyan dolog ez ami a szív és az ész harca...sajnos ebben az esetben az eszedre kell h hallgass :S
2011. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
66%
nem, mert a szálka mindig ott lesz. Inkább rövid úton zárd le. Ha egyszer megtette, többször is megteszi.
2011. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%

Döntés elé állítottad, az azt jelenti, hogy folytatni akartad a házasságot.

Ő téged választott, vagyis folytatni akarta a házasságot.


Akkor most minek jössz ide ilyen kérdésekkelé, hogy a sok negatív válasszal elbizonytalanítsd magadat? Ha mások véleménye alapján akarsz dönteni, miért nem a férjed döntés elé állítása előtt kérdezősködtél? :)

2011. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Van tartásom. Meg egy féléves gyerekem.
2011. okt. 23. 17:31
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
Na, igen, az lenne a legkedvesebb dolog, hogy a férjet döntés elé állítod, aztán miután szakított a szeretőjével... most gyorsan te szakítasz vele mert itt mindenki ezt fogja mondani neked.
2011. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%

Igen,tapasztalat!

De nálunk nem szerette,"valami sajnálatfélét érzett" iránta.Tény,hogy nemvolt egy szép nő,sőt.

2-3 hétig tartott a viszonyuk.Először barátok voltak,a férjével is...:(

Egymásnak sírták el a bajaikat.

Mikor megtudtam, én is elzavartam, válni akartam,mint más nő, de rájöttem ,szeretem még...

Én is döntés elé állítottam, engem választott ...Amit az a kis nő nagyon nem akart megérteni, hazudozott,zaklatott, de a hülye nem vette észre,hogy maga alatt vágja a fát...

1 éve történt,most kezdek kilábalni,de a házasságunk jobb lett, mint előtte volt, ha hiszitek ha nem,nem érdekel más okoskodása...

Sokat kell változni,változtatni, rá kell jönni, ki,hol hibázott.

Sok közös program, beszélgetés, sok szex!

Úgyhogy vannak pozitív példák is,lehet,hogy ez a kevesebb,de van!

Fel a fejjel,és hajrá!

Elmondod a történeted,ha akarod,privit is írhatsz!

43/nő

2011. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Hát amikor megtudtam, reflex-szerűen cselekedtem, döntés elé állítottam, de most úgy érzem, hogy hosszú távon nem működhet. Bizonytalan vagyok, kiváncsi vagyok a "többség" véleményére, esetleg mások hosszú-távú tapasztalataira hasonló helyzetben
2011. okt. 23. 17:33
 10/29 anonim ***** válasza:
74%
Helyrehozható. Az együtt leélt évek arányában. Bizonyos kor után már nincs jelentősége. Megadatott neki még egy fellángolás, legyen érte hálás a sorsnak. Te pedig megérted, hogy érzelmek jönnek, mennek, de a szeretet fölötte van ezeknek. Ő gazdagabb lett egy megélt érzelemmel, te pedig egy megbocsátással. Téged választott, mert veled akar megöregedni. Ez szövetség már, több, mint a szerelem. Üdv.
2011. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!