Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hányan váltatok el úgy, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan váltatok el úgy, h akár mindét azkár az egyik fél még szerelmes volt?

Figyelt kérdés

Úgyétem, van olyan aki úgy adta be a válást (és el is vált), hogy még szerelmes volt a másikba, akár mketten egymásba, de már nem tudtak együtt élni? Ilyenkor mi adja a végső lökést, h elmenj a bíróságra?

Én szeretem a férjemet, ő is engem, de állandóan vitázunk és teljesen másképp gondolkodunk dolgokról. Ő szórja a pénzt mindenféle dologra miközben tele vagyunk adóssággal. Ha szóba hozom, h előbb a kötelezettségeket kéne fizetni még neki áll feljebb. Miatta bar listan vagyok, mert akkor is minden más fontosabb volt, mint a törlesztés. És elegem lett. Én nem akarok így élni, mert nem jutunk egyről a kettőre. Elválok a kis fizetésemből törlesztgetek majd, de így nem tudok élni.

Nektek mi adta meg a végső lökést?


2009. júl. 19. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Én szakítottam így barátommal, akivel 3 éve voltunk együtt. Végiggondoltuk, hogy le akarunk-e így élni egy életet, akarunk-e ebbe a hangulatba gyereket és úgy döntöttünk, hogy nem.

Szakítottunk, de nagyon jó barátok vagyunk, most már a saját családunkkal, gyerekeinkkel járunk össze. Helyes döntés volt, ő is és én is találtam olyan embert akivel szerelemben, szeretetben és vidámságban, békességben tudunk élni. (Jókat nevetünk a régi dolgainkon)

2009. júl. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi igy váltunk el, 12 év kapcsolat és 1 év házasság után. Tönkretettük egymást. Én szakitottam, mindketten kiakadtunk, de akkor már elmúlt az előtte jól működő se veled se nélküled kiborulás, ami után még jól össze lehet borulni sirva. Olyan sokszor békültünk ki igy, hogy egyszer csak vége lett. Kint éltünk Franciaországban, én nyárra még hazajöttem, hogy muszáj dolgoznom, majd meglátom, visszamegyek-e, ősszel visszamentem, mert nem birtam nélküle, decemberben visszaköltöztem véglegesen Magyarországra, 49 kg voltam (172 centi), ha most megnézem a képeimet, teljesen ki voltam borulva, lesoványodva. A mai napig beszélünk, olyan érzés, mintha testvérek lennénk, akiket elfújt a sors egymástól. A válókeresetet én adtam be, következő év nyarán, közös megegyezéssel, a cuccokat megosztottuk egymás között, nem volt belőle harag. (Persze nem rögtön, ő szakitás után kb 9 hónapig ki volt akadva és hibáztatott, addig nem beszéltünk, csak utána.) Nem birnánk megint együtt élni. Azóta mindkettőnknek van fix párja, babák.
2009. júl. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még nem váltam el a férjemtől de másfél éve elhagytam méghozzá úgy hogy terhes voltam a második gyerekünkel de úgy éreztem elég volt és szerintem amit ti éreztek egymás iránt az nem szerelem hanem a megszokás és csak azért nem vagytok még külön,mert féltek az újtól a változástól!Én azt mondom neked ha eleged van és nemtudjátok megbeszélni a dolgokat csak vitáztok mindenen akkor lépned kell és igen is ott kell hagyni utánna tuti ha tényleg szeret átértékeli az életét és megváltozik ha meg nem akkor nem szeret!
2009. aug. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a férjed nem változtat a hozzáállásán lehet h el kell válnod. Én neked adok igazat. Ès sajnálom h ez történik veletek!
2009. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!