Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megbánhatja az ember a válást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánhatja az ember a válást ha szereti a férjét de nem tud vele élni mert elcseszi az életét? Ver, iszik, elszórja a pénzt, hagyja kihasználni magát az én rovásomra. Gyerek nincs. De szeretem szerelmes vagyok ezek ellenére.

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 12:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem bánhatja meg.


Leírnád ide kérlek, hogy mely jó tulajdonságai miatt szereted mégis?

2011. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy szeretheted még mindig, ha így viselkedik veled! Örülj neki, hogy nincs gyerek. És ha egyszer végre megszabadultál tőle, nehogy visszafogadd!
2011. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

én ugyan ezeket el nem tűrném. ha valaha a férjem ilyet tenne, én abban a pillanatban tudnám, hogy ő már nem szeret engem! :(

egyetlen esetben tudnám megbánni, ha annyira csehül állnék anyagilag, hogy semmilyen módon nem tudnék önálló szobát/albérletet kivenni, (vagy őt a lakásból, ha az enyém a lakás, kitenni), és fenntartani magamat.

de azt hiszem azt kijelenthetem, hogy az én férjem még akkor sem ütne meg, ha már nem szeret. és nem inna, és nem szórná el a pénzt. ez a pasi, akit leírsz, egy lúzer, és minél előbb ott kéne hagynod, mert igy csak téged is a mélybe ránt.

2011. márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Ezek után azt se értem, minek mentél hozzá?! Válj el sürgősen, és keress fel egy dilidokit! Valami gyerekkori trauma miatt vagy ilyen. Mondjuk valamelyik szülőd ütött-vert, kihasznált, ezért gyerekként az maradt meg benned, hogy aki szeret, az így viselkedik - pedig nem!
2011. márc. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem őt szereted, nem magát az embert, hanem a képet amit kialakítottál róla. Ezért nem kéne az embereknek úgy ismerkedni, hogy közben reménykednek, hogy ő lesz a jövendőbelijük, mert könnyen szerelembe eshetnek azáltal, hogy mindenféle jót elképzelnek az adott személyről. Gondolj bele, ha szingli lennél, és meg akarna ismerkedni veled egy olyan ember aki ismerkedésképp először lekever két pofont és árad belőle a piaszag, belemennél ebbe az ismerkedésbe? Persze, hogy nem, még fel is jelentenéd. Tehát NEM őt szereted, hanem azt a mesebli királyfi képet amit egyszer elképzeltél.
2011. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

12.49-nek van igaza.

Azt fogod megbánni, ha nem válsz el, és így éled le az egész életedet.

Majd 50-60 éves nyúzott nőként (már ha élsz mellette addig...) visszagondolsz a mostani időszakra, és szidod magad, hogy elválhattál volna, de nem tetted.

Ha most úgy is érzed, hogy szereted, a szerelmet igenis el kell nyomni magunkban, ha az árt nekünk!!!!!!

Az igazi szerelem teljesebb, boldogabb emberré tesz, bearanyozza az életünk, elfeledteti a nehézségeket.

A te "szerelmed" meg nem elfeledteti a nehézségeket, hanem csinálja.

2011. márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Megbánhatja,ha naiv,és azt gondolja,hogy a férfi képes lenne megváltozni,csak neki nincs elég ereje és türelme kivárni ezt,és ez az ő hibája...
2011. márc. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
ha szereted, akkor benne van a pakliban, hogy rövid távon megjelenik a megbánás érzése. De hosszútávon hidd el nem fog.
2011. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha így viselkedik, ne bánd ha elválsz tőle. Találhatsz sokkal jobb embert. És szerencsés helyzetben vagy hogy még nincs gyerek.
2011. márc. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha mazochista vagy, persze, hogy megbánhatod, de ha normálisan gondolkozó nő vagy, akkor nem. Menekülj minél messzebbre ettől a pasastól, és felejtsd el.
2011. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!