Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Váltatok már úgy el, hogy...

Váltatok már úgy el, hogy szerelmes voltál a férjedbe és szereted is?

Figyelt kérdés

páromat nagyon szeretem , de ő nagyon sokszor megvert meg alázott, szinte a semmiért.De állítása szerint nagyon szeret szinte imád. :(

De nem bírom már.

30/nő


2010. júl. 11. 21:59
1 2
 1/17 anonim válasza:
78%
Biztosan nem szeret. Gondolj egy olyan személyre akit imádsz. meg tudnád verni, meg megalázni, a semmiért? biztos vagyok benne, hogy NEM. ne higyj neki. sajnálom, hogy te szereted őt, biztos nem érdemli meg. szerintem csak azért mondja hogy ő is szeret, hogy ne hagyd ott. De ezt nem szabad sokáig tűrni, ha megalázott és megvert arra nincs joga! De amúgy házasok vagytok?
2010. júl. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Egyettértek az elsővel igaza van.
2010. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Imád mi? Érdekesen fejezi ki az imádatát. Nehogymár elhidd. Nem lehetsz ilyen ostoba!
2010. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Tudod erre azt szokták mondani hogy


"Szeretni tettekkel kell, és nem szavakkal"

2010. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia! Erre szokták mondani, hogy szeret a maga módján. Az ő világában ilyen a szeretet, a te világodban gondolom más. Én inkább a tovább nem szenvedek utat választanám, válok, mintsem verésnek legyek kitéve. Agresszión felül lehet emelkedni.
2010. júl. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen. Nem birtam vele élni. A mai napig nagyon hiányzik, pedig új férjem és 15 éves kisfiam van, boldogok vagyunk. Mégis. Nem tudom, elmúlik-e valaha is. De a legtöbb embernek elmúlik állitólag :)
2010. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt mondtam neki, hogy ha szeret nem ver meg és nem alázna meg.És ő is ezt mondta hogy szeret a maga módján.éve vagyunk házasok
2010. júl. 11. 22:23
 8/17 anonim ***** válasza:

Ez a szeret a maga módján nem mentség állandóan, mert ha valaki szeret valakit akkor az képes érte változni.

Mivel te folyamatosan verve vagy így ő nem változik, és nyilván nem is akar.


Kiszúrja a szemed egy Szeretlekkel, ha meg valami nem tetszik csontodat töri..


Önző féreg az ilyen szabadulj tőle!

2010. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Amúgy mikért szoktál verést kapni?
2010. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
És mennyire durva az a verés?
2010. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!