Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Engedjem ki a gyerekemet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem ki a gyerekemet az apjahoz?

Figyelt kérdés
sziasztok!tobb mint 2eve vagyok kulon az 5eves kisfiam apjatol,nem voltunk osszehazasodva,valoper nem volt.ahogy az sem hogy kinel maradjon a gyerek.nekem gondjaim voltam a munkam miatt es amiatt hogy nem volt ki vagyazzon a gyerekre kinn volt nala a kicsi,a nagymama vigyazott ra.az en edesanyam elhunyt immar 4eve.tavaly beirattam a gyereket oviba.amit szerencsere megszeretett,de az apja es nagyanyja befolyasolta es egy ido utan a gyerek hallanni sem akart errol az ovirol.de elertem nala hogy ujra megszeresse.a draga apja tobb mint 2honapig fel sem hivta nemhogy latogassa,igy majdnem 3honap utan megjelent hogy par napot a fiaval akar tolteni.en tudom csak azt hogy engedtem el a kezet ma.az ovoda koltsegeit,a gyerek gyogyszereit ha beteg en fizetem.az apja semmibe nem potol.amikor hazahoztam egy kisordogot hoztam haza,mocskos apolatlan volt.mindennapos hisztik stb.mara sikerult kinevelenem belole,persze segitseggel.az uj parom nagyon sokat segitett ebben.nem az o fia de ugy tekint ra mintha az ove lenne.szerintetek mit tegyek?engedjem hogy az apja tovabbra is ellenunk nevelje?tartsam tiszteletben az apai jogait,abbol a szempontbol hogy lathassa a gyereket?vagy mondjam azt hogy nem,amig nem fizetsz nem viheted el tolem?ti mit tennetek?koszonom a segitseget!
2012. aug. 5. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

A kicsinek egyértelműen rád van szüksége, ezt nem is érdemes túlmagyarázni!


A viselkedése is arra utal (hisztik), hogy hiányzol neki, illetve a kiegyensúlyozott, biztonságos, napirendszer szerint zajló élet.

2012. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Eltiltani sem lehet az apjától, mert a gyerek téged fog megutálni.

Ha együtt vannak, légy velük mondjuk te is, talán így lenne a legjobb.

2012. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

én nem adnám oda elvitelre, csak úgy ha én is ott lennék

szó nem lehet róla hogy nélkülem elvigye


szerintem

2012. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem jobb lenne ha elindítanátok egy gyerek elhelyezési pert, mert az a hivatalos. Így lenne egy papír a kezdetben, de így neki és neked is 50-50% láthatás jár. Jobb lenne lerendezni, hivatalosan, mert így akár el is viheti. Mert közös a felügyelet oké, hogy megegyeztettek de a só elszáll. Ha ő akarja bármikor elviheti, hisz neki is annyi joga van mint neked, nem kell a belegyezésed.
2012. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az rendben,hogy nem voltatok házasok,de gyermekelhelyezés attól még lehet és ebben az esetben kell is!!!!!Fel fogják mérni a helyzetet,hogy kinél lenne jobb helyen,amíg csak az egyik oldalt ismerjük,addig nem tudom azt mondani,hogy nálad vagy nála.Most neki is ugyanannyi joga van a gyerekhez,mint neked.Addig örülj,amíg nem dönt úgy,hogy mostantól nála lakik,még elviheti magához ő is.Az óvodáról sem dönthettél volna egyedül.Indítsd el a pert és döntsön a bíróság!
2012. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!